Report this app

Description

Jų yra daug, tačiau šiame straipsnyje galiu paminėti tik du.

Geriausiose „Android“ programose, kuriose galima uždirbti pinigus, siūlomos darbo vietos ne visą darbo dieną, kurios puikiai tinka tiems, kurie nori užsidirbti, bet neturi prieigos prie nešiojamojo ar stalinio kompiuterio. Turite praleisti kelias valandas per dieną, kad uždirbtumėte pinigų internete naudodami internetinę pinigų uždirbimo programą Indijoje.

Taigi, jei ieškote geriausios „Android“ programos, kad užsidirbtumėte pinigų, jums patiks šis kuruojamas daugiausiai uždirbančių programų Indijoje sąrašas iki 2020 m.

1. Misho – produktų perpardavimas

Jei jus domina verslumas, perpardavimas gali būti puikus būdas pradėti namų verslą. Programa šiuo metu Indijoje populiarėja kaip nerūpestinga ir lanksti galimybė tiems, kurie nori pradėti savo verslą.

Perpardavimas yra pageidaujamas pasirinkimas namuose daugeliui Indijos moterų, nes jos nesijaudina dėl fizinių parduotuvių ar kapitalo investicijų.

Norėdami pradėti savo perpardavimo verslą, jums reikia išmaniojo telefono su interneto ryšiu. Tiesiog atsisiųskite „Mayo“ programą ir naršykite milijonus skirtingų kategorijų produktų. Šiuos produktus gausite didmeninėmis kainomis.

Galite bendrinti vaizdus ir produktų aprašymus su savo kontaktais socialinės žiniasklaidos platformose, tokiose kaip „WhatsApp“ ir „Facebook“, ir pridėti vertę. Gavę užsakymo užklausą, galite pateikti galutinį užsakymą ir maržos suma bus jūsų.

Nenuostabu, kad „Meisho“ tapo buitiniu pavadinimu Indijoje ir per daugelį metų paskatino kurti keletą kitų perpardavėjų programų, tokių kaip „Meeshaw“. Atminkite, kad užtrunka šiek tiek laiko, kol bet kuris perpardavėjas pavyks, ir jūs turite nuolat reklamuotis, tačiau sukūrę lojalių pirkėjų bazę, nesidairykite atgal.

Perpardavimas skirtas ne tik tiems, kurie nedirba. Tiesą sakant, daugelis perpardavėjų, besinaudojančių šiomis platformomis, jau dirba visą darbo dieną, tačiau nori uždirbti papildomų pajamų arba tiesiog nori sužinoti, kaip verslas veikia.

Jei turėsite verslą su Misho, jūs ne tik tapsite nepriklausomas, bet ir pagerinsite savo bendravimo įgūdžius. Jei nuspręsite pradėti savo verslą, įgysite pardavimo įprotį, kuris gali būti naudingas.

Jūsų pajamos daugiausia priklausys nuo to, kaip gerai žinote savo klientų poreikius, o aktyvūs perpardavėjai kiekvieną mėnesį uždirba apie 25 000 ₹. Tačiau yra atvejų, kai žmonės sugebėjo uždirbti beveik 2 mln.

Daugelis „Misho“ užsiima visą darbo dieną dirbančiu verslu, o kai kurie mano, kad laisvalaikiu uždirbti reikia ne visą darbo dieną. Tai viena geriausiai uždirbančių programų studentams ir namų šeimininkėms, kurios kartu su „Meisho“ valdo savo internetinę parduotuvę ir iš namų tampa nepriklausomu verslo savininku.

4.6 „Google Play“ parduotuvėje įvertintas žvaigždute

2. WONK – mokymai internete

„WONK“, kurią įkūrė Vidhu Goyal, yra didžiausia Indijos internetinė ir namų studijų užsakymo programa, siūlanti paslaugas Indijoje ir 5 žemynuose. Ši mokytojams skirta šoninė programa netgi siūlo mokytojams papildomą mokymo programą, kad pagerintų jų įgūdžius ir efektyvumą.

„WONK“ minimali kvalifikacija norint tapti mokytoju internete yra:

1. Baigimo pasirinkimas (bet gali užregistruoti 12 -ąjį leidimą)

2. Gebėjimas naudotis internetinėmis priemonėmis ir ištekliais norint pasiekti internetą

3. Geri bendravimo įgūdžiai

4. Turinio ekspertizė

5. Mokinio empatija

„WONK“ komanda patvirtina mokytojo kokybę prieš pradedant dirbti. Gavę sertifikatą, tėvai gali jus tiesiogiai užsisakyti, o jūs galite pradėti uždirbti pagal savo kvalifikaciją ir patirtį. Galite mokyti bet kokios klasės nuo KG iki 12.

Paprastai dėstytojai nori dėstyti dalykus, kuriuose yra baigę bakalauro ar antrosios pakopos studijas. Jaunesnių klasių atveju galite pasirinkti dėstyti visus dalykus, jei turite žinių ir supratimo apie lentą ir mokymo programą.

„WONK“ siūlo dėstytojams visiškai lanksčiai pasirinkti valandas ir darbo dienas pagal patogumą, o dėstytojai kasdien vidutiniškai praleidžia 4–8 valandas mokydami internete.

Mokestis už mokytojų pusę priklauso nuo klasės, dalykų, studentų tarybos ir išsilavinimo kvalifikacijos ar mokytojo mokymo patirties. Stojamojo egzamino atveju tai taip pat priklauso nuo dalykų, profesijos ir pan.

Kaip WONK mokytojas, jūs galite uždirbti vidutiniškai nuo 300 iki 1000 INR už valandą. Vidutinis WONK mokytojas uždirba 40 000 INR per mėnesį. Jūsų uždirbama suma priklauso nuo klasių ir dėstomų dalykų skaičiaus. Kai esate užsiregistravęs ir lankote pamokas, finansų komanda apdoroja mokėjimą.

Nėra nustatyto amžiaus pradėti mokymą ar mokymąsi. „WONK“ platformoje dirba 65–75 metų mokytojai, kuriems mokiniai puikiai sekasi. Jie taip pat turi aukšto lygio mokytojus iš 2 ir 3 pakopų miestų.

Taigi, jei ieškote patrauklios mokytojų pusės arba matote kolegijų studentams skirtų idėjų, atsisiųskite programą WONK ir pradėkite nuo mokytojo pusės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *