5 Gyvenimą keičiantys būdai užsidirbti pinigų

0/5 No votes

Report this app

Description

1) Darbas

„Upwork“ yra laisvai samdomų vertėjų rinka tokiose srityse kaip rašymas, grafinis dizainas ir interneto kūrimas. Jei esate naujas laisvai samdomas vertėjas arba dirbate naujoje srityje, galite įgyti vertingos patirties, ne visada atbaidydami klientus.

Jei norite pradėti laisvai samdomą darbą, manau, kad „Upwork“ yra lengviausia pradėti. … Tai apima kiekvieną dalyką, kurį per pastaruosius kelerius metus išmokau platformoje, ir visus veiksmus, kurių, mano manymu, reikia norint pasiekti sėkmės

„Upwork“ sėkmės patarimai, padėsiantys gauti daugiau darbo „Upwork“

„Upwork“ apdovanojamas už puikų darbą. Kai dirbate prie kliento projekto, padarykite jį geriausiu. …
Buk aktyvus. …
Tobulinkite savo profilį. …
Raskite savo nišą. …
Sutelkite dėmesį į klientą. …
Pagerinkite savo pasiūlymą. …
Atrodykite profesionaliai. …
Įrodymas yra portfelyje.
Pradėkite dirbti be patirties

Gaukite gerą profilio nuotrauką.
Jūsų kalbos įgūdžiai yra svarbūs.
Sukurkite pavyzdžius.
Mažai apmokami darbai gali būti puiki pradžia.
Nebūk per daug beviltiškas.
Būkite aktyvūs.
Sukurkite savo portfelį.
Bendras uždirbto profilio įrašas jūsų profilyje yra pagrįstas bendra suma jūsų uždarbio pagal klientą ataskaitoje. Sutartys pasirodys jūsų profilyje maždaug po 24 valandų, kai jūsų klientas sumokės bent 1,00 USD. Sutartys, kurios neatitinka šio minimumo, yra paslėptos jūsų profilyje ir neįtraukiamos į jūsų darbo ir atsiliepimų istoriją.

Jūsų valandinis „Upwork“ tarifas yra kaina prieš išskaičiuojant paslaugą. Taigi, jei savo pirmąjį koncertą nurodysite 20 USD per valandą, galite tikėtis uždirbti 16 USD per valandą po 20% mokesčio. Kai su tuo klientu išrašysite 500 USD, mokestis sumažės iki 10% ir jūs uždirbtumėte 18 USD per valandą.

2) Įgūdžių dalis

„Skillshare“ yra platforma, suteikianti prieigą prie daugiau nei 25 000 internetinių vaizdo įrašų kursų-daugelį jų moko žinomi ekspertai. Jei esate naujas vartotojas, galite pradėti nuo nemokamo 14 dienų bandomojo laikotarpio. Priemoka kainuoja 13,99 USD arba 32 USD per mėnesį, priklausomai nuo plano.

„Skillshare“ klasės yra autentiškos, įgyvendinamos ir skirtos padėti mokiniams perkelti tai, ką jie išmoko į realų pasaulį. Naudodamiesi „Skillshare“ studentai savo tempu stebi pamokas, kuria projektus, kad galėtų praktikuoti tai, ką išmoko, ir bendrauja tarpusavyje iš viso pasaulio

Mokytojams mokama atsižvelgiant į jų dalį minučių, kurias „Premium“ studentai per mėnesį žiūri per platformą. Jei 5% visų „Premium“ mokinių „Skillshare“ žiūrėtų minučių įvyko mokytojo klasėje (-ėse), tada tas mokytojas gautų 5% pajamų, skirtų mokytojų honoraro fondui tą mėnesį.

Mokytojai paprastai uždirba nuo 0,05 iki 0,10 USD už žiūrimą minutę. Tai reiškia, kad jei jūsų mokiniai per pirmąjį mėnesį žiūrėtų 10 000 minučių jūsų pamokos, jūs uždirbtumėte nuo 500 iki 1 000 USD.

3) Udemy

„Udemy“ yra platforma, leidžianti instruktoriams kurti internetinius kursus pageidaujamomis temomis.

Kiekvieną „Udemy“ kursą kuria, valdo ir valdo instruktorius (-ai). Kiekvieno „Udemy“ kurso pagrindas yra jo paskaitos, kuriose gali būti vaizdo įrašų, skaidrių ir teksto. Be to, instruktoriai gali pridėti išteklių ir įvairios praktinės veiklos, kad pagerintų studentų mokymosi patirtį.

„Udemy“ instruktoriai gali uždirbti nuo 0 iki 100 000 USD per metus, parduodami savo kursus platformoje. … Jei nuosekliai rengiate aukštos kokybės kursus ir skiriate laiko bei pastangų, kad padėtumėte juos parduoti, jūsų šansai gauti neblogų pajamų iš pardavimo „Udemy“ yra gana geri.

5 patarimai, kaip užsidirbti pinigų „Udemy“

Naudokite „Udemy“ išteklius. „Udemy“ skelbia daug nemokamų išteklių instruktoriams, pradedantiesiems ir patyrusiems mokytojams. …
Sutelkite dėmesį į labiausiai reikalingus įgūdžius. …
Investuokite į gerą įrangą. …
Parašykite savo kursą. …
Atiduok savo žinias.

4) Flippa

„Flippa“ yra internetinė prekyvietė, palengvinanti pirkėjų ir pardavėjų susitikimus, perkant ir parduodant skaitmeninį turtą ir įmones.

Pardavėjai sukuria turto ar verslo, kurį jie nori parduoti, sąrašus ir tada nusprendžia juos parduoti kaip 30 dienų aukcioną arba įslaptintą, pasirinkdami minimalų rezervą (aukcioną) arba minimalią prašomą kainą (įslaptintą), už kurį jie nori parduoti . Aukcionai trunka nuo 3 iki 30 dienų. Skelbimai neturi pabaigos datos.

Norėdami užsidirbti pinigų pirkdami ir parduodami internetines įmones, svetaines, programas ir domenus, jums reikia gero raktinių žodžių domeno, o „Flippa“ galite išvardyti savo domeną norima kaina ir uždirbti pinigų, kai kas nors perka tą jūsų domeną. Tai labai gražus būdas užsidirbti pinigų internete.

„Flippa“ yra žemesnės klasės internetinių įmonių savininkų rinka. Tai gana gera vieta parduoti savo svetainę, jei nenorite susidoroti su daugybe padangų spardytojų. Vis dėlto negaliu rekomenduoti niekam pirkti „Flippa“ svetainės. Tiesiog yra per daug sukčių.

Galite uždirbti pelno vartydami svetaines, tačiau taip pat galite prarasti pinigus (ir tai atsitinka daugeliui žmonių). Svetainių veteranai gali turėti puikių rezultatų, tačiau net ir jie negauna pelno iš sandorio, kurį daro.

„Flippa“ ypač tinka mažesnėms svetainėms, kurios uždirba mažiau nei 100 000 USD per metus, nors jos vis dažniau tvarko didesnius sandorius. Jei esate pardavėjas, jie teigia turintys daugiau nei 200 000 pirkėjų, norinčių nusipirkti jūsų svetainę, internetinį verslą, programą ar domeną.

Kartais galite uždirbti padorų pelną tiesiog nusipirkę „Flippa“ svetaines, kurios atitinka „Empire Flipper“ kriterijus, ir parduodant jas „Empire Flippers“ už didesnį kartotinį. Paprastai rekomenduojame ieškoti svetainių, kurių kaina svyruoja nuo 400 USD iki 2 000 USD.

5) „Amazon KDP“

„Kindle Direct Publishing“-tai elektroninis elektronikos, drabužių, kompiuterių, knygų, DVD ir kitų elektroninių knygų apsipirkimo internete platforma, pradėta 2007 m. Lapkričio mėn. Kartu su pirmuoju „Amazon Kindle“ įrenginiu. „Amazon“ pradėjo „Kindle Direct Publishing“ (KDP), iš pradžių vadinamą skaitmenine teksto platforma, kad autoriai ir leidėjai galėtų savarankiškai skelbti savo knygas tiesiai „Kindle Store“

„KDP Publishing“ yra platforma, skirta autoriams savarankiškai leisti elektronines knygas ir knygas su minkštais viršeliais. Elektroninių knygų autoriai gali tiesiogiai įkelti savo knygų failus, o „Kindle“ parduotuvėje ji bus rodoma kaip el. Knyga, kurią skaitytojai galės įsigyti ir iš karto atsisiųsti.

„Kindle Direct Publishing“ autorinis atlyginimas mokamas kiekvieną mėnesį, praėjus maždaug 60 dienų nuo mėnesio, apie kurį buvo pranešta apie pardavimą, pabaigos (90 dienų, kai parduodamas išplėstasis platinimas), pervedant tiesioginį depozitą, pavedimą ar čekį, jei pasiekiate minimalią ribą už mokėjimą.

Naudodami „Kindle Direct Publishing“ (KDP), galite savarankiškai paskelbti savo knygą „Amazon“ ir pradėti uždirbti pinigus vos per 24 valandas. … Vien tik JAV turint daugiau nei 90 milijonų „Prime“ abonentų, „Amazon“ „Kindle“ parduotuvės pasiekiamumas yra didžiulis. Savarankiškas leidimas naudojant „Amazon KDP“ yra visiškai teigiamas, 100% nemokamas.

„Kindle Direct Publishing“ (KDP) vis dar yra pelningas leidėjams, suprantantiems rinką. Tiesą sakant, tai visada bus pelninga leidėjams, suprantantiems rinką. Priežastis ta, kad „Amazon“ padarė „Kindle“ atvirą platformą, kad visi galėtų patekti, jei nori. … norite ką nors paskelbti.

Jūs galite uždirbti mažiausiai 3 000 USD per mėnesį (tai tik pradžia), net jei neturite talento parašyti gerą knygą, neturite svetainės ir (arba) neturite pinigų savo knygos leidybai finansuoti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *