5 naujausios uždarbio internetu programos

0/5 No votes

Report this app

Description

1. E batai

„E bates“ yra viena iš mano mėgstamiausių pinigų uždirbimo programų, nes jūs atgaunate grynuosius pinigus už tai, ką vis tiek pirksite, jei tai darysite per jų programą. Kaip? Parduotuvės moka „E bates“ komisinį mokestį už klientų siuntimą į jų parduotuvę. E Batesas padalija tą komisiją su jumis, taigi jūs abu laimite.

2. Dosh

„Dosh“ yra būtina pinigų grąžinimo programa, man tai visiškai patinka. Viskas yra „pasyvios pajamos“ ir viskas, ką jums reikia padaryti, yra susieti savo kredito/debeto kortelę ir ji automatiškai grąžins jums pinigus, kai apsipirksite, valgysite, keliausite ir dar daugiau dalyvaujančiuose vietiniuose ir nacionaliniuose prekybininkuose.

3. Ibotta

„Ibotta“ yra dar viena programa, leidžianti susigrąžinti pinigus už įsigytas prekes. Aš myliu šią programą.

Štai kaip tai veikia:

Atsisiųskite „Ibotta“ programą ir prieš apsipirkdami pridėkite produktų, kuriuos vis tiek paprastai perkate, pasiūlymus.
Pirkite pasirinktus produktus bet kurioje dalyvaujančioje parduotuvėje. Nepamirškite savo kvito!
Išpirkite savo pasiūlymus nufotografuodami kvitą. „Ibotta“ pirkinius suderins su jūsų pasirinktais pasiūlymais ir suteiks jums pinigų!
Pinigų grąžinimas bus pervestas į jūsų „Ibotta“ sąskaitą per 48 valandas.

4. Gilės

Gilės yra tvarkinga pinigų uždirbimo programa, skirta pradėti investuoti labai smulkiai. Tai apvalina jūsų pirkinius iki artimiausio dolerio ir skirtumą investuoja jūsų vardu.

Pavyzdžiui, jei perkate kavą už 1,75 USD, Gilės ją suapvalins iki 2,00 USD ir automatiškai investuos 0,25 USD į „išmaniuosius portfelius“.

Galite susieti tiek kredito, tiek debeto kortelių, kiek norite, ir pritaikyti savo „pakeitimą“ pigių ETF fondų naudai.

5. „Swagbucks“

„Swagbucks“ yra pinigų uždirbimo programa, mokanti už apklausas, vaizdo įrašų peržiūrą, paiešką internete, nuorodas į draugus ir produktų bandymą. Ši programa nepadarys jūsų turtingu, tačiau tai yra paprastas būdas užsidirbti papildomų pinigų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *