5 programos uždirbti pinigus 2021 m

0/5 No votes

Report this app

Description

1. Pinigų programa

„Pinigų programa“ (prieinama „iOS“ ir „Android“) yra rinkos tyrimų programa, uždirbanti jums atlygį už užduočių atlikimą, įskaitant nuomonių siūlymą, žaidimų žaidimus, parduotuvių ekranų tikrinimą, slaptą apsipirkimą, testavimo paslaugas ir dalyvavimą nemokamuose bandymuose. programoje galite gauti atlyginimą per dvi ar tris darbo dienas nuo premijų išpirkimo – tai neįprasta rinkos tyrimų programų pasaulyje, kurios paprastai moka kartą per mėnesį arba visai nesiūlo pinigų.

2. Maišelis

„Foap“ yra pinigų uždirbimo programa (skirta „iOS“ ir „Android“), leidžianti tiek profesionaliems, tiek mėgėjams fotografams uždirbti papildomų pinigų parduodant išmaniajame telefone padarytas nuotraukas. Tai gana genialu. Iš esmės tai yra minios, reklamos ir rinkodaros agentūrų sutelktinė platforma, skirta rasti ir įsigyti vaizdų iš „Foap“ registro, kuriame yra daugiau nei 2,5 milijono fotografų visame pasaulyje.

Jūs užregistruojate paskyrą, įkeliate aukštos kokybės nuotraukas su aiškiomis žymėmis, o registruota bendruomenė įvertina nuotraukas-kuo didesnis įvertinimas, tuo didesnis nuotraukos matomumas. Už kiekvieną pardavimą uždirbate 5 USD ir galite uždirbti iki 100 USD.

3. „Swagbucks“

Jūs užsidirbate pinigų, kai tik prisiregistruojate prie „Swagbucks“ (galima „iOS“ ir „Android“) su 10 USD registracijos premija. Naudodamiesi rinkos tyrimų programa, galite surinkti taškų, atlikdami apklausas, apsipirkdami internetu ar žaisdami žaidimus – tai, ką galite padaryti laukdami eilėje ar prastovos kelionėje į darbą ir atgal. Taip pat galite uždirbti taškų žiūrėdami vaizdo įrašus. „Swagbucks“ buvo įvertintas 4 iš 5 reitingų tiek „iTunes“, tiek „Google Play“.

4. Slidejoy

„Slidejoy“ (prieinama „Google Play“) moka naudotojams už užrakto ekranus. Kai jis bus įdiegtas jūsų telefone, užrakinimo ekrane pradėsite matyti įvairius skelbimus su naujienomis ar reklamuotojais. Galite perbraukti į kairę, kad sužinotumėte daugiau, perbraukite aukštyn, kad gautumėte papildomų skelbimų, arba braukite į dešinę, kad pamatytumėte pagrindinį ekraną. Geros naujienos yra tai, kad uždirbate pasyvias pajamas, nepriklausomai nuo to, ar naudojatės skelbimais, ar ne – tiesiog pagalvokite, kiek kartų per dieną turite atrakinti telefoną. Jei norėtumėte uždirbti daugiau, programoje galite atlikti kitus dalykus, pvz., Apklausas.

Galite pasirinkti, kad jums būtų sumokėta per „Square Cash“ arba „PayPal“ (pasirinkite „įprastą“ režimą), arba galite paaukoti savo pajamas labdarai. Esmė ta, kad pirmą kartą užsiregistravę turite palaukti maždaug tris mėnesius, kol galėsite išsigryninti pinigus. Po to tai yra kasmėnesinis grynųjų pinigų mokėjimas.

5. Vartotojo pojūtis

„Userfeel“ programa (prieinama „iOS“ ir „Android“) leidžia jums dalyvauti tinkamumo naudoti bandymuose, o tai reiškia, kad jums mokama už apsilankymą ir naujų svetainių tyrimus, įvairias paprastas užduotis svetainėje ir siūlomą įrašytą atsiliepimą bei kritiką.

Kiekvienas testas trunka nuo 10 iki 20 minučių, o jums mokama 10 USD už testą grynaisiais per „PayPal“ arba „Payoneer“.

Viena iš išskirtinių šios programos funkcijų yra ta, kad jūs laikote pradinį „kvalifikacijos testą“, kuris įrašo jūsų balsą ir ekraną atliekant užduotis. Tai yra to, ką darysite, versija, tačiau ji nemokama ir skirta ne tik patikrinti, ar programa veikia, bet ir suteikti jums „UserFeel“ komandos įvertinimą. Kuo geresnis jūsų įvertinimas, tuo daugiau jums bus priskirtų testų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *