6 internetiniai darbai už pinigus

0/5 No votes

Report this app

Description

Yra daug būdų užsidirbti pinigų internete. Kur galite uždirbti nuo 30 iki 50 USD per dieną be jokių investicijų. Jei jums įdomu, kaip uždirbti 50 dolerių per dieną internete, atėjote į reikiamą vietą. Žemiau esančiame sąraše surinkau keletą idėjų, kurios tikrai veikia.

6 būdai2 uždirbti pinigus internete

1. Uždirbkite pinigų naudodami internetines apklausas

Čia turite užsiregistruoti svetainėje, kuri atlieka apklausą skirtingoms įmonėms dėl skirtingų produktų. Galite užsidirbti užpildę apklausas, kurios trunka apie 10–15 minučių, priklausomai nuo tos konkrečios įmonės reikalavimų. Jums tereikia iš klausimo pasirinkti savo pasirinkimą ir nereikia nieko rašyti.
Galite lengvai uždirbti nuo 1 USD iki 10 USD, o kai kurių įmonių apklausa suteikia 20 USD, priklausomai nuo apklausos trukmės, jūsų profilio ir šalies, kurioje gyvenate.

2. Tapkite „Captcha“ sprendėju

Tai yra vienas iš paprasčiausių būdų2 užsidirbti pinigų internete. Kaip „captcha“ sprendėjas, turite perskaityti „captcha“ vaizdus ir įvesti tikslius simbolius tam tikrame laukelyje arba formoje. Jei turite laisvo laiko nuo 2 iki 3 valandų per dieną, galite papildomai uždirbti pajamų, dirbdami „captcha“ sprendėju. Kaip sakoma: „Laikas yra pinigai“, šiuo atveju „Greitis yra pinigai“, turite būti labai greiti, kad gautumėte daugiau pajamų. Galite sumokėti iki 2 USD už kiekvieną 1000 išspręstų įrašų.

3. Tapkite laisvai samdomu darbuotoju

Laisvai samdomas darbas yra vienas iš populiariausių būdų užsidirbti pinigų. Kaip laisvai samdomas vertėjas, galite laikinai dirbti su mažomis ar didelėmis įmonėmis ir teikti joms savo paslaugas. Jūs, kaip laisvai samdomas vertėjas, galite dirbti turinio rašytoju, žiniatinklio dizaineriu, grafikos dizaineriu, vertimu, kokybės užtikrinimu, rankiniu testavimu arba teikti tokias paslaugas kaip duomenų įvedimas, vaizdo įrašų atsiliepimai, skaitmeninė rinkodara ir kt. Taip pat galite dirbti laisvai samdomą darbą kaip visą darbo dieną. Laisvai samdomi darbuotojai gali uždirbti nuo 500 iki 2500 USD per mėnesį, priklausomai nuo laisvai samdomų vertėjų darbų, kuriuos atliksite savo klientui.

Čia yra patikimiausių laisvai samdomų vertėjų svetainių sąrašas. Prašome pažiūrėti – „UpWork“
– http://Freelancer.in
– „WorkNHire“
– Fiverr
– PPH (žmonės per valandą)
– Guru
– „CoderCV“

4. Darbo rašymas

Rašymas yra dar vienas geresnis būdas užsidirbti pinigų internete rašant įvairių tipų turinį. Jei įgijote gerą rašymo įprotį, laisvai samdomas rašymas gali atnešti džiaugsmingą karjerą jūsų gyvenime. Galite rašyti tinklaraščiams, įmonėms, produktų apžvalgoms ir pan. Paprastai už 1000 žodžių turinį žmonės gauna 10–20 USD. Turite gerai mokėti kalbą ir išmanyti konkrečią pramonės šaką ar produktą, apie kurį ketinate rašyti. Kokybiškas turinys yra labai mokamas.

5. Internetinis pardavėjas

Pardavimas internetu nėra panašus į tradicinį pardavimą. Yra du būdai parduoti bet ką internete. Viena yra tai, kad galite susikurti savo svetainę ir parduoti savo produktus iš savo svetainės, o antra – galite tapti pardavėju bet kuriame žinomame apsipirkimo portale, pvz., „Amazon“, „Flipkart“, „Snapdeal“, „eBay“ ir pan. Turite ieškoti produkto, kurį galite parduoti svetaines. Galite rasti didmenininkų ir platintojų, kurie jums gali parduoti šiuos produktus už labai žemas kainas. Tada galite išvardyti šiuos produktus „Amazon“, „eBay“ ir tt ir užsidirbti pinigų parduodami už didesnę kainą.
Net jei neturite savo produktų, galite parduoti produktus, kurie jau yra išvardyti aukščiau paminėtose svetainėse per partnerių rinkodarą.

6. Parduokite nuotraukas internete

Jei fotografija yra jūsų aistra, galite užsidirbti per savo aistrą. Kaip fotografas, galite lengvai užsidirbti papildomų pinigų, jei žinote tinkamas vietas parduoti savo nuotraukas internete. Įvairių įgūdžių fotografai yra labai paklausūs savo darbui. Visi – nuo didelių korporacijų, mažų ir vidutinių įmonių iki tinklaraštininkų, grafikos dizainerių, rinkodaros specialistų ir leidėjų – reguliariai perka ir naudoja nuotraukas internete.
Keletas internetinių nuotraukų pardavimo platformų:
– „Adobe Stock“
– „Shutterstock“
– Alamy
– Etsy
– Fotomoto
– Crestock
– „PhotoShelter“

Jūs tikrai turėsite investuoti laiko ir pastangų į šį procesą, bet pažadu jums, kad už galimybes galima gauti pajamų.

Būkite atkaklūs ir būkite kantrūs, kad uždirbtumėte pinigų iš šių internetinių darbų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *