9 būdas užsidirbti pinigų internete

0/5 No votes

Report this app

Description

Niekas nėra apsaugotas, kad čia ir ten reikia papildomų pinigų. Pasitaiko. Pasirodo netikėta sąskaita ir kitas darbo užmokesčio patikrinimas neatvyksta porą dienų. Arba sužinojote, kad turite susimokėti už darbą.

Bent jau žinosite, kokius išteklius naudoti, kai to reikia!

1. Dalyvaukite apklausose

Dalyvauti apklausose internete kai kurie žmonės mėgsta, o kiti nekenčia. Tarpų nėra. Tačiau tiesa ta, kad jie gali būti naudingi, kai jums reikia papildomų pinigų. Aš asmeniškai per dieną uždirbau 20 USD ar daugiau, atlikdamas apklausas iš kai kurių geriausių apklausų grupių.

Ir, pripažinkime: apklausos yra lengvos. Priklausomai nuo skydelio, galite juos paimti į savo kompiuterį ar mobilųjį įrenginį ir atsakyti į daugybę klausimų.

Kai kurios apklausų grupės moka net grynaisiais pinigais, o ne taškais, o tai leidžia lengvai sužinoti, ką padarėte iki šiol. Štai keletas mūsų mėgstamiausių:

Apklausti narkomaną

Vindale tyrimai

Kankorėžių tyrimai

„PointClub“

„ShopTracker“

„Survey Junkie“, „Vindale Research“ ir „Pinecone Research“. Šios plokštės turi populiarų sekimą ir gerą mokėjimo istoriją. Jie taip pat yra vieni iš geriausiai apmokamų apklausų grupių pramonėje.

Jūs netgi gausite 3 USD premiją užsiregistruodami „Pinecone Research“ ir 2 USD premiją užsiregistruodami „Vindale Research“. Tai yra 5 USD, kurių anksčiau neturėjote, ir jums nereikėjo nieko daryti, išskyrus tai, kad užpildėte kelias greitas formas.

2. Perparduoti daiktus

Pasinaudokite turimais daiktais arba suraskite pigių kainų sendaikčių turguose ar kiemo išpardavimuose. Tada perparduokite juos už didesnę kainą!

Internetas suteikia jums daugybę būdų užsidirbti pinigų iš jau turimų dalykų. „Amazon“ ir „eBay“ yra dvi pagrindinės svetainės, kuriose galite parduoti daugybę skirtingų dalykų. „Amazon“ netgi turi mainų programą, leidžiančią susigrąžinti pinigus už filmus, vaizdo žaidimus, telefonus ir knygas.

3. Nuoma Daiktai

Dalijimosi ekonomika perėmė tradicines nuomos parduotuves. Tokie žmonės kaip jūs ir aš dabar gali išsinuomoti beveik viską, kad uždirbtų papildomų pinigų, įskaitant jų automobilių stovėjimo vietas.

Pažvelk į Ziloką ir suprasi, ką turiu omenyje. Šioje svetainėje galite nustatyti sąrašą, kad išsinuomotumėte viską, ko nenaudojate, pvz., Elektrinius įrankius ir elektroniką. Norėdami išvardyti savo daiktą, jums nieko nereikia mokėti, tačiau „Zilok“ ims nedidelį komisinį mokestį iš galutinio nuomos mokesčio.

Tada yra „SpotHero“, kuris leidžia jums išsinuomoti savo automobilių stovėjimo vietą tam, kam jos gali prireikti labiau nei jums. Jūs netgi galite nustatyti mėnesinį mokestį už erdvę!

Naudodamiesi „HyreCar“, automobilį taip pat galite išsinuomoti pasidalijimo vairuotojams. Jei kiekvieną savaitę turite porą dienų, kai jums paprastai nereikia jūsų automobilio, taip pat galite iš jo gauti pinigų. Palikite tai kelioms valandoms ir greičiausiai turėsite 50 USD.

4. Nustatykite laisvai samdomą darbuotoją

Laisvai samdomas vertimas yra vienas iš geriausių būdų greitai užsidirbti pinigų, nes panaudosite įgūdžius, kuriuos jau turite padaryti, kad padėtumėte savo klientams. Beveik pusė tūkstantmečio darbuotojų šiuo metu dirba laisvai samdomus darbuotojus-visą darbo dieną arba be įprastų darbų!

Beveik kiekvienas žmogus turi įgūdžių, kuriuos gali paversti laisvai samdomu darbuotoju. Gerai rašai? Rašykite tinklaraščius ar socialinės žiniasklaidos turinį įmonėms. Ar sukūrėte savo „WordPress“ temas? Pradėkite uždirbti pinigų darydami tą patį naujiems tinklaraštininkams.

Ar mėgstate fotografuoti kaip hobį? Pradėkite priimti individualius užsakymus iš žmonių, kuriems reikia tobulų nuotraukų tinklaraščiams, baltoms knygoms ir skelbimams.

Galite iš karto pradėti laisvai samdomą darbą, parduodami savo paslaugas vietinėse „Facebook“ grupėse ar savo svetainėje. Taip pat galbūt norėsite pradėti savo laisvai samdomo vertėjo karjerą prisijungdami prie „Fiverr“ ar „Upwork“-abiejų laisvai samdomų vertėjų rinkų, kurios leidžia susikurti profilį ir rasti žmonių, kuriems reikia jūsų įgūdžių.

5. Parduokite savo nuotraukas

Fotografai gali visiškai paversti pomėgį visaverčiu verslu, jei turi pakankamai talento. Tačiau, jei norite greitai užsidirbti pinigų, nebūtinai turėsite laiko kurti fotografijos verslą, kurio pradžiai dažnai gali prireikti šiek tiek pinigų.

Verčiau naudokitės žiniatinkliu, kad greitai parduotumėte kai kurias savo nuotraukas. Kelios akcijų nuotraukų svetainės mokės už jūsų išskirtines nuotraukas, o tai reiškia, kad dauguma jų turi nuostatas, kuriose teigiama, kad galite parduoti tik tą nuotrauką, o ne kelias.

Kai kurios svetainės leis parduoti keliose svetainėse, tačiau tik sumokės šiek tiek mažiau honorarų.

Bet kokiu atveju galite pradėti greitai uždirbti pinigus. Peržiūrėkite šias akcijų nuotraukų svetaines, kurios jums sumokės už aukštos kokybės nuotraukas:

„Dreamstime“-apmoka iki 60% jūsų pardavimo ir jūs galite parduoti neišskirtinius vaizdus

„Getty Images“ – moka iki 45% komisinių

„Shutterstock“ – moka iki 30% komisinius arba iki 38 centų už nuotrauką, atsisiųstą per prenumeratą

6. Atlikite greitas užduotis

Mikro užduočių atlikimas yra vienas iš populiariausių būdų, kaip namuose esantys tėvai gali užsidirbti papildomų pinigų savo namų ūkiui. Kai kurie žmonės netgi naudoja jį kaip pagrindinį pajamų šaltinį.

Mikro užduotys, dar vadinamos trumpomis, gali apimti labai greitą duomenų įvedimą, nuotraukų žymėjimą, tyrimus ir kitas užduotis, kurias galite atlikti per kelias minutes. Jie nemoka daug, bet jūs galite juos greitai atlikti, o tai gali lemti tinkamą valandinį atlyginimą.

Kai kurios užduotys gali būti ilgesnės ir mokėti daugiau, pavyzdžiui, tinklaraščio rašymas ir transkripcija. Užduotys apima daugybę tų pačių tipų darbų, kuriuos tikėtumėtės atlikti kaip virtualus asistentas, tačiau galite juos atlikti 100% pagal pageidaujamą tvarkaraštį.

„Amazon Mechanical Turk“ yra pati populiariausia vieta rasti šį darbą.

7. Pradėkite vietinį šurmulį

Niekada nežinai, kiek pinigų tavęs laukia kaimynystėje, nebent jų ieškai. Pagalvokite apie viską, ko gali prireikti jūsų kaimynams (ar savo šeimai ir draugams), pavyzdžiui:

Automobilių valymas

Valyti namus

Kraštovaizdžio kūrimas ir sodininkystė

Sniego kasimas ar lapų grėbimas

Sėdi namuose

Augintinio sėdėjimas

Auklė

Baldų perkėlimas

Tapybos kambariai ar namai

Remonto darbai

Tikriausiai jūsų kaimynystėje yra galimybių užsidirbti papildomų pinigų, ir jūs tikrai galite greitai uždirbti 50 USD, pasiimdami vieną iš šių darbų.

Paskelbkite skelbimą laikraštyje, kuriame paminėti jūsų įgūdžiai, arba gaukite prieigą prie vietinės „Facebook“ pirkimo/pardavimo grupės, kuri leidžia reklamuoti jūsų paslaugas.

8. Prisiregistruokite prie svetainių ir programų

Daugelis programų ir svetainių moka tik už registraciją, todėl būtų kvaila tuo nepasinaudoti!

Dažniausiai tereikia užregistruoti naują paskyrą. Kai kurios programos ir svetainės turės keletą kitų greitų dalykų, kuriuos turite padaryti, kad gautumėte premiją, pvz., Apklausą arba nuskaitykite kvitą. Po to jūs gausite nemokamus pinigus į savo sąskaitą.

Pavyzdžiui, „Swagbucks“ už registraciją moka lengvus 5 USD. „Ebates“ moka 10 USD už registraciją ir suteikia jums galimybę pasirinkti kreditą į jūsų sąskaitą arba „Walmart“ dovanų kortelę.

9. Gauk Crafty

Yra tiek daug būdų užsidirbti pinigų rankdarbiams, todėl jei esate gudrus ir kūrybingas, jums pasisekė! Pirma, galbūt norėsite pabandyti parduoti amatus vietinėse amatų mugėse.

Paprastai galite susikurti stalą už 20 USD ar mažiau ir turėti prieigą prie visų klientų, kurie ateina pro duris ir nori nusipirkti unikalių gėrybių savo namams.

Taip pat galite parduoti internetu. „Etsy“ yra viena iš geriausių amatų pardavimo vietų. Sukurkite parduotuvę ir parduokite tiesiogiai „Etsy“ klientams.

Priklausomai nuo jūsų įgūdžių tipo, yra daugybė kitų vietų, kuriose mokama už meną, grafiką ir kitus kūrybinius darbus.

Pavyzdžiui, „DeviantArt“ yra vieta, kur galite parduoti skaitmeninius meno kūrinius ir fotografiją. „RedBubble“ galite paversti savo skaitmeninius dizainus drabužiais, pagalvių užvalkalais, sienų piešiniais, drobės atspaudais ir dar daugiau.

10. Būkite ekspertas

Ar turite patirties tam tikroje temoje ar pramonėje? Pasinaudokite esamais ar buvusiais darbais ir patirtimi, kad taptumėte „JustAnswer“ – bendruomenės, padedančios paprastiems žmonėms gauti reikiamus atsakymus iš ekspertų, ekspertu.

Labiausiai apmokamos svetainės temos yra tos, į kurias daugelis žmonių gali ieškoti greitų atsakymų, pavyzdžiui, medicinos ar teisės klausimų. Vis dėlto svetainėje yra daug kategorijų, pavyzdžiui, mechanika, veterinarija, namų darbai ir verslas, todėl greičiausiai galite rasti tai, kas tinka jūsų kompetencijai.

Galutinės mintys

Norint greitai uždirbti 50 USD, reikia tik šiek tiek kūrybiškumo ir panaudoti tai, ką žinote. Nebijokite paklausti savo draugų, šeimos, kaimynų ir net vietinių įmonių, ar galite ką nors padaryti, kad jie greitai uždirbtų pinigų.

Tikimės, kad šios idėjos paskatino jūsų ratus sugalvoti greitą pinigų uždirbimo priemonę, kuri jums tinka. Kokiais būdais greitai uždirbate pinigus? Mes norime išgirsti apie tai komentare!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *