Ar bet koks mobilusis telefonas leidžia jums uždirbti

0/5 No votes

Report this app

Description

Mobiliųjų programų pramonėje yra milijardai dolerių.

Taigi galima drąsiai teigti, kad tikrai galima uždirbti daug pinigų. Tai džiuginanti žinia, jei šiuo metu turite programą mobiliesiems arba galvojate apie savo pirmosios programos kūrimą.

Kiek pinigų uždirbsite?

Na, atsakymas į šį klausimą labai priklauso nuo daugybės skirtingų kintamųjų. Jūsų programa gali neuždirbti milijardo dolerių, bet jūs galite pasiekti to pyrago gabalėlį ir vis tiek gauti nemažą pelną.

Norėdami tai padaryti, pirmasis žingsnis yra sukurti programą.

Tiems iš jūsų, kurie jau turite, tai puiku; jūs turite pradžią. Vien todėl, kad jūsų esama programa neuždirba pinigų iš rankų, tai nereiškia, kad per vėlu atlikti pakeitimus.

Vienas iš veiksnių, turinčių įtakos jūsų pajamoms, yra tai, ar kuriate „Android“, ar „Apple“ platformą.

Tai taip pat priklauso nuo jūsų pajamų gavimo strategijos. Yra trys pagrindiniai būdai, kaip programos mobiliesiems gali uždirbti pinigų.

prenumeratos

pirkimai programoje

skelbimai

Taip pat turėsite atsižvelgti į tai, kad programos mobiliesiems nebėra skirtos tik telefonams. Atsiranda besivystanti papildomų įrenginių rinka.

Šiame vadove išsamiau aptarsiu visas šias temas. Tai suteiks jums daug geresnį supratimą, kaip užsidirbti pinigų iš esamos programos mobiliesiems arba su programa, kurią planuojate kurti.

Kuri platforma uždirba daugiausiai pinigų?

Apskritai, galima sukurti dviejų tipų platformas. Turite nuspręsti, ar kuriate „Apple“, „Android“, ar abi platformas vienu metu.

Taigi, kurie kūrėjai daro daugiausiai? Tai „Apple“.

25% „Apple“ kūrėjų uždirba daugiau nei 5000 USD per mėnesį. Tik 16% „Android“ kūrėjų kiekvieną mėnesį uždirba daugiau nei 5 000 USD.

Tačiau tai pasakius, „Android“ kūrėjai turi platesnę auditoriją. Taip yra todėl, kad „Android“ dominuoja pasaulinėje rinkos dalyje.

„Android“ pasaulinė rinkos dalis

Taigi jūsų uždirbama pinigų suma priklausys nuo to, kurią iš platformų nuspręsite pasirinkti pirmiausia.

„Android“ ir „iOS“ naudotojai elgiasi skirtingai. Taigi jūsų turimos programos tipas turi atitikti auditoriją, į kurią prekiaujate, ir kokioje platformoje ji yra labiausiai matoma.

Pvz., Tarkime, kad turite esamą verslą, kuris parduoda produktus parduotuvėse, internetu per el. Prekybos parduotuvę arba abu.

Galbūt ketinate naudoti programą mobiliesiems kaip kitą platformą, skirtą pasiekti esamus klientus ir potencialią naują rinką.

Žinodami, kad „Android“ vartotojų yra daugiau nei „Apple“ naudotojų, pirmiausia galite išmokti kurti „Android“. Bet ar tai teisingas sprendimas?

Tyrimai rodo, kad daugiau „iOS“ naudotojų apsipirkti mobiliuosiuose telefonuose yra lengviau nei „Android“ naudotojams.

Pastaraisiais metais beveik 47% „iOS“ vartotojų pirko išmanųjį telefoną. Tą patį padarė tik apie 38% „Android“ vartotojų.

Taigi jūs turite nuspręsti, ko norite. Ar norėtumėte, kad mažesnė dalis didesnės populiacijos ką nors nusipirktų? O gal geriau turėti didesnę mažesnės populiacijos dalį?

Apie šią koncepciją išsamiau pakalbėsiu šiek tiek vėliau, kai aptarsime skirtingus jūsų programos pajamų srautus.

Tačiau tiems, kurie dar nepradėjo plėtros, vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos turite padaryti, yra išsiaiškinti savo tikslinę rinką. Nedarykite prielaidų.

Turėsite atlikti faktinius tyrimus, kad išsiaiškintumėte, kam bus įdomu naudotis jūsų programa.

Tai gali atrodyti bauginanti užduotis, jei to niekada nedarėte. Bet patikėk manimi, verta papildomų pastangų. Taip sutaupysite galvos skausmą ir įsitikinsite, kad nepaleidžiate netinkamos platformos.

Todėl išleidę programą tinkamoje platformoje galėsite užtikrinti, kad uždirbate kuo daugiau pinigų.

Kitas veiksnys, patenkantis į šią kategoriją, yra tai, kaip veikia jūsų programa. Jūsų programa mobiliesiems turi veikti gerai, nepriklausomai nuo to, kuriai platformai kuriate.

Tiems iš jūsų, kurie jau turi tiesioginę programą, galbūt norėsite pažvelgti į jos našumą ir sužinoti, ar yra kokių nors problemų, kurios gali trukdyti jūsų pelnui.

Jei naudotojai turi blogą jūsų programos patirtį, jie labiau linkę jos atsisakyti.

prasta patirtis

Kokie dalykai sukelia prastą patirtį? Pradedantiesiems, jei jūsų programa įkeliama ilgai, vartotojai to nesulauks.

Numatomas programos mobiliesiems įkėlimo laikas yra 2 sekundės. Be to, tik 16% vartotojų bandys įkelti programą daugiau nei du kartus, jei jiems nepavyks.

Taigi, nesvarbu, kurioje platformoje jūsų programa yra, turite nustatyti prioritetus, kaip ji veikia, ir pagerinti vartotojo patirtį, jei norite uždirbti daug pinigų.

Kokias pajamas jie gauna?

Taigi apie kiek pinigų mes čia kalbame?

Na, be platformos, programos gaunamos pajamos daugiausia priklausys nuo pajamų gavimo strategijos, kurią netrukus aptarsime išsamiau.

Žvelgdamas į pajamų modelį ir auditoriją, noriu pasidalinti su jumis kai kuriais pramonės vidurkiais ir prognozėmis.

Tai padės geriau suprasti, kiek programų uždirba šiuo metu ir ką jos duos ateityje.

Apsvarstykite, kokio tipo programą kuriate. Ar tai žaidimas? Pasak „Statista“, pagrindinė žaidimų mobiliesiems programų leidėja visame pasaulyje 2019 m. Buvo „Netmarble Games“.

2019 m. Rugsėjo mėn. „Google Play“ parduotuvėje iš savo žaidimų programų jie uždirbo 58,47 mln.

Kalbant apie ne žaidimų programas, 2017 m. Spalio mėn. „LINE Corporation“ iš „Android“ įrenginiuose įdiegtų programų uždirbo maždaug 11,79 mln.

Be „LINE Corporation“, kai kurie kiti lyderiai, gaunantys pajamas iš ne žaidimų programų, yra „Kakao Corporation“ ir „Tinder“.

Taigi, ką galite padaryti su šia informacija? Tai rodo, kad pajamos labai skiriasi, atsižvelgiant į aptariamos programos tipą.

Nors geriausios žaidimų programos uždirba daugiau pinigų nei ne žaidimų programos, tai nebūtinai reiškia, kad jums reikia sukurti žaidimą, kad jis būtų sėkmingas.

Tiesą sakant, šioje srityje jums gali kilti problemų, nebent jūsų žaidimas yra populiariausias. Žaidimų pasaulyje yra tiek daug konkurencijos, kad jums gali būti sunku konkuruoti su pramonės lyderiais.

Tačiau vis tiek galite uždirbti daug pinigų, net jei nepaleidžiate žaidimų programos. Pažvelkite į tuos skaičius atgal.

Pramonės lyderiai vis dar uždirba milijonus dolerių per mėnesį tik iš vienos platformos.

Pažvelkite į ateities ateinančių metų pajamų iš mobiliųjų aplikacijų visame pasaulyje prognozes visame pasaulyje.

Visos numatomos pajamos 2020 m. Yra daugiau nei dvigubai didesnės nei pasaulinės pajamos nuo 2016 m. Taigi mobiliųjų aplikacijų pramonė nerodo jokių sulėtėjimo ženklų artimiausiu metu.

Tai reiškia, kad pramonės lyderiai ir toliau uždirbs daugiau pinigų, tačiau naujos programos taip pat turi galimybę gauti tam tikrą veiksmą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *