Išplėstiniai patarimai apie „Instagram“ pajamas

0/5 No votes

Report this app

Description

Jums gali būti įdomu, kad tai toks kvailas pasiūlymas, nes jis laikomas didžiausiu laiko švaistymu, nes yra antras „Facebook“. Bet jei turite verslumo mąstymą, galite labai gerai susikurti asmeninį prekės ženklą ar žiniasklaidos puslapį ir pradėti rinkodarą. Tiesiog augindami ir kurdami gerą savo puslapio turinį, galite sukurti asmeninį prekės ženklą ar internetinį verslą, kurį kitos įmonės/asmenys sumokės už reklamavimą ar pardavimą jų vardu. Daugelis didžiųjų „Instagram“ puslapių (išskyrus influencerius) yra įprasti puslapiai su dideliu sekimu, kuriuos kiti žmonės nori naudoti savo naudai mainais už mokestį. Dabar kuo didesnis jūsų puslapis, tuo daugiau pinigų galite imti už paslaugas/reklamą.

Žvelgiant iš perspektyvos ir iš patirties, aš jums duosiu pagrindinį supratimą, kiek galite tikėtis uždirbti per mėnesį, pasiekę tam tikrų pasekėjų. Redaguoti: (Šie rezultatai gali būti pasenę nuo 2020 m., Tapo daug sunkiau pasiekti aukštesnius etapus nuo 0 be jokios įžymybės įtakos)

  • 1k = 10–50 USD per mėnesį (priklausomai nuo jūsų puslapio ir nišos)
  • 10 000 = 50–200 USD per mėnesį
  • 50 000 = 200–700 USD per mėnesį
  • 100 000 = 700–2000 USD per mėnesį (nors žinau žmonių, kurie uždirba daugiau/mažiau. Viskas priklauso nuo to, kaip uždirbate pinigų.

Dabar mes pasiekiame didelius pinigus, jei jums pavyks pasiekti šį etapą, pirmiausia sveikiname! nes tai yra svarbus etapas ir nedaugeliui žmonių pavyksta tai pasiekti! Nuo šiol iš esmės nėra jokių apribojimų, kiek galite uždirbti, nes viskas tikrai priklauso nuo jūsų galimybių gauti pajamų ir sekėjų veiklos.

  • 500 000 = 2000–5000 USD per mėnesį
  • 1 milijonas = 5000–50 000 USD per mėnesį (atkreipkite dėmesį,* jei esate influenceris [tikras asmuo/asmeninis prekės ženklas], galite tikėtis uždirbti iki šios ribos ar net daugiau. Kaip jau sakiau anksčiau, dabar nėra jokių apribojimų)
  • 10 milijonų = 50 000 – 200 000 USD per mėnesį (sveikiname, dabar be jokios abejonės tapsite milijonieriumi. Išeikite iš darbo ir mėgaukitės gyvenimu. Paskyra rūpinsis jumis tol, kol egzistuoja „Instagram“.
  • 50 milijonų = 200 000–1 000 000 USD per mėnesį (šiuo metu greičiausiai esate nusistovėjęs prekės ženklas. Nors pasiekti šį sekimą beveik neįmanoma, nebent esate įžymybė. Tačiau įmanoma, „9GAG“ turi maždaug 46 mln. Sekėjų (nuo šio rašymo) ir jie yra gerai įsitvirtinusi internetinės žiniasklaidos kompanija, uždirbanti milijonus dolerių per savo socialinį tinklą.

Taigi, pereikite prie programos (greičiausiai jau ją naudojate). Sužinokite kuo daugiau apie platformą ir kaip galite augti ir pradėti savo kelionę. Tai daug sunkiau, nei atrodo, bet, kaip ir viskas gyvenime, įgyjant pagreitį viskas tampa daug lengviau ir pradeda veikti iš esmės.

Sėkmės!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *