Mano kodavimo programų istorija ir mano uždarbis

0/5 No votes

Report this app

Description

Visų pirma, aš esu studentas, jaunesnis nei 20. Aš pats išmokau koduoti. Man tiesiog patinka kurti naujus dalykus ir mokytis naujų dalykų. Taip viskas ir prasidėjo. Pirmiausia sukūriau pažinčių programą, tai nesėkmė. Tada sukūriau keletą programų ir visos jos yra nesėkmės, bet aš turiu velniškai daug patirties !!!

Vieną naktį aš tiesiog sugalvojau sukurti labai paprastą programą, kurią sukurti prireikė 3 dienų. Pagrindinė programos idėja yra pateikti atsitiktinius juokingus ir neįprastus atsakymus į smulkmenų viktoriną. Aš paskelbiau programą ir sukūriau ASO („App Store Optimization“)

Po metų mano programa sulaukė kelių atsisiuntimų, pvz., 50–100 per dieną, ir aš uždirbau maždaug 1–2 USD per dieną. Žinoma, tai yra tiek mažai, bet aš nuolat pridedu naujų klausimų ir atsakinėju, nes niekada nenoriu atsisakyti savo programos. 2019 m. Pabaigoje mano programa tapo labiau matoma, nes aprašyme padariau keletą pakeitimų. Gavau apie 500–600 atsisiuntimų, o tai duoda 3–6 USD per dieną.

Po mėnesio nusprendžiau patobulinti visą programą. Taigi savo programoje padariau esminių pakeitimų, pavyzdžiui:

Patobulinta visos programos vartotojo sąsaja (savo programai sukūriau juodą temą, nes šiais laikais tai yra tendencija ir žmonės pamišę dėl tamsaus režimo)
Pridėti naują skiltį „Įrašai“
Sukurkite naują piktogramą su medžiagos tema ir madingu stiliumi, taip pat sukūriau naujų funkcijų grafiką ir ekrano kopijas
Optimizuokite aprašymą naudodami raktinius žodžius (naudokite „Google Trends“, kuri yra tokia naudinga ir daugumai žmonių tai nerūpi)
Sukūriau reklaminį vaizdo įrašą savo programai naudodamas „After Effects“ šabloną, nes, remiantis kai kuriomis ataskaitomis, reklaminis vaizdo įrašas padidins jūsų įdiegimų rodiklį 25% (gerai, tai puiku)
Taigi mano programa buvo atsiųsta 100 tūkst. Viena geriausių dienų mano gyvenime

Staiga Praėjusį mėnesį (2020 m. Balandžio mėn.) Atsisiuntimų padaugėjo kiekvieną dieną, sulaukiau daugiau nei 3 000 kasdien aktyvių savo programos naudotojų, kurie nėra tokie geri, bet tokiems studentams kaip aš – beprotiškai nuostabūs. Piko metu aktyviai naudojuosi 7,6 tūkst. (Žiūrėkite žemiau „Google Analytics“)

Šiais laikotarpiais aš gaudavau apie 20–29 USD per dieną, o tai yra didžiuliai pinigai studentui. (Peržiūrėkite ekrano kopiją žemiau)

Praėjusį mėnesį mano bendras uždarbis buvo 476 USD.

Aš tikrai daug dirbu dėl šios programos, nes man tai patinka. Vieną dalyką noriu pasakyti visiems, kurie tai skaito….

Niekada nepasiduok tam, ko tikrai nori… kad ir kaip sunku būtų, visada yra kelias

Dėkojame, kad skaitote … Tikiuosi, kad jums visiems patiks

Nemėgstu minėti savo programos, nes jei tai padarysiu, šis įrašas gali būti paverstas mano programos reklama, nedvejodami užduokite klausimus….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *