Patarimai, kaip užsidirbti 50 USD per dieną

0/5 No votes

Report this app

Description

Yra keletas būdų, kaip užsidirbti 30–50 USD per dieną internete. Ne visi būdai bus paprasti ir lengvi. Priklausomai nuo to, ko ieškote.

Štai keletas idėjų. Į tai galite atsižvelgti.

Apklausas visada galite atlikti iš namų. Tačiau galiu tik įsivaizduoti, kad apklausos bus ir tikriausiai būtų. Skirkite labai daug laiko, kad pasiektumėte savo tikslą – 30–50 USD per dieną.

Daugelyje apklausų svetainių turite atitikti tam tikrą apklausą. Anksčiau jūs netgi turite galimybę uždirbti pinigų.

Pavyzdžiui, „Survey Savvy“ jums sumokės 5,00 USD už programinės įrangos atsisiuntimą į kompiuterį, mobilųjį įrenginį ar planšetinį kompiuterį. Apklausos išmanymas yra teisėtas. Tačiau, kaip minėta anksčiau, su jais užsidirbti bet kokio tipo pinigų užtrunka labai ilgai.

Viršvalandžius jie atsiųs apklausas įvairiomis sumomis. Jie turi apklausas, kurios moka nuo 1,00 iki 50,00 USD už apklausą. Dėl tam tikrų priežasčių kiekvieną kartą, kai aš bandau dalyvauti 50,00 USD apklausoje. Aš niekada neatitinku reikalavimų. Taigi, apklausų dalyvavimas gali būti naudingas, bet toli nenuveda.

Antra, jūs turite vietų, kurios jums moka tam tikrą procentą apsipirkdamos. Pavyzdžiui: „Ebates“. Ar girdėjai apie juos?

Na, „Ebates“ jums iškart moka 10,00 USD, kai prisiregistruojate prie jų įmonės. „Ebates“ veikia taip. Jie moka jums procentą kiekvieną kartą, kai apsiperkate internetu.

Aš asmeniškai naudoju „Ebates“ pirkdamas namų apyvokos daiktus. Per tą laiką aš uždirbau iš jų pinigus. Kitas puikus „Ebates“ dalykas yra tai, kad jie turi persiuntimo programą, kurioje galite uždirbti 25,00 USD už kiekvieną nurodytą asmenį.

Trečia, yra galimybių dirbti nuotoliniu būdu.

Vietos, kuriose visada ieškoma nuotolinių darbuotojų:

Ieškote techninės pagalbos paslaugų, „Support.com“ čia padės! – kuri yra programinės įrangos technologijų įmonė, samdanti iš namų. Paprastai jie turi visą ar ne visą darbo dieną.

U-Haul-šiuo metu samdo ne visą darbo dieną dirbančius darbuotojus iš namų. Jūs aptarnausite visus „U-Haul“ produktus.

Tada jūs turite galimybę būti laisvai samdomas darbuotojas. Ar tau patinka rašyti? „Writers Work“ šiuo metu ieško laisvai samdomų vertėjų. Patirtis nereikalinga, jie ieško rašytojų visais lygmenimis. Dar geriau, jie jus apmokys. „Writers Work“ siūlo vaizdo įrašų mokymus, kursus, tiesioginį palaikymą ir dar daugiau. Norėdami pradėti laisvai samdomo rašytojo karjerą, eikite į juos.

Gerai, todėl galbūt nesate laisvai samdomas rašytojas. Visada galite patikrinti remote.co. Šioje svetainėje yra keletas skirtingų nuotolinių galimybių, kurios gali jus sudominti.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – visada galite pradėti kurti tinklaraštį. Mano nuoširdžia nuomone, tinklaraštis reikalauja laiko, darbo ir atsidavimo. Kita vertus, smagu sužinoti procesą ir kaip visa tai veikia.

Turėdami tinklaraštį, jis gali jums mokėti pakartotinai. Iš karto neapsimoka. Tačiau, jei bus taikomi tinkami metodai ir įgūdžiai, laikui bėgant tai gali pasiteisinti.

Partnerių rinkodara yra puikus būdas uždirbti nuo 30 iki 50 USD per dieną, tai galima padaryti tinklaraštyje. Tačiau filialų rinkodarai reikia laiko ir tam tikrų mokymų.

Taip pat galite sukurti savo produktus. Tačiau jums vis tiek reikės tinklaraščio ar svetainės, kad reklamuotumėte produktus. Arba kažkoks pardavimo piltuvas.

Tikiuosi, kad ši žinia jus gerai suras. Dar svarbiau tikiuosi, kad tai padės.

Geros dienos!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *