Report this app

Description

Upwork

„Upwork“ paprastumas, supaprastintas bendravimas ir galimybė laisvai samdomiems vertėjams uždirbti daugiau laikui bėgant-tai geriausia pinigų uždirbimo programa, nesvarbu, ar imatės šalutinio darbo, ar kuriate visą darbo dieną dirbančią laisvai samdomą įmonę.

Argumentai “už”
Lengvas profilio nustatymas, norint rasti darbą šimtuose įgūdžių kategorijų

Pritraukite naujų klientų pagal įvertinimus, bendras pajamas ir balus

Sekite esamus ar vienkartinius projektus tiesiogiai kreipdamiesi arba gavę kvietimą

Mokėjimo saugumas užtikrina mokėjimą už sėkmingą darbą

minusai
Paslaugų mokesčiai yra nuo 5% iki 20%, priklausomai nuo visų kliento pajamų

Mokėjimas bus pristatytas praėjus 10 dienų nuo atsiskaitymo laikotarpio pabaigos

Klientai gali lengvai apsipirkti ir pasirinkti mažesnius įkainius

Kaip laisvai samdoma rinka, skatinanti koncertų ekonomiką, „Upwork“ yra geriausia pajamų gavimo programa, skirta kvalifikuotiems darbuotojams susisiekti su klientais ir valdyti projektus vienoje vietoje. Dėl įvairių galimų įgūdžių kategorijų, profilio kūrimo funkcijų ir neribotų uždarbio galimybių „Upwork“ paprastai laimi geriausius.

Nepriklausomai nuo jūsų ankstesnės patirties, „Upwork“ leidžia lengvai ir lengvai sukurti profilį ir užsiregistruoti naujiems koncertams. Laisvai samdomi darbuotojai gali rasti galimybių šimtuose įgūdžių kategorijų, įskaitant skaitmeninę rinkodarą, kodavimą, vertimą, administracinį darbą ir kt. Jei galite tai padaryti kompiuteryje, tai galite padaryti ir „Upwork“.

Naudodamiesi „Upwork“ galite užsiregistruoti vienkartinėms galimybėms arba rasti nuolatinį darbą su klientais. Naujos apžvalgos ir didėjantis darbo sėkmės balas padarys jus patrauklesniu kandidatu į ateities galimybes. Kvalifikuoti laisvai samdomi vertėjai gali gauti kvietimus į išskirtines galimybes.

Projekto lėšos yra laikomos sąlyginio deponavimo sistemoje per „Upwork“ mokėjimų apsaugos programą, kuri užtikrina saugų ir savalaikį mokėjimą laisvai samdomiems vertėjams. Galite gauti mokėjimą tiesioginiu depozitu, „PayPal“, banko pavedimu ar kitais būdais. Deja, laisvai samdomų vertėjų mokesčiai svyruoja nuo 5 iki 20%. Kuo daugiau uždirbate iš individualaus kliento, tuo mažesnė kompensacijos norma. Pinigai nebus įskaityti į jūsų sąskaitą praėjus 10 dienų nuo savaitės atsiskaitymo ciklo pabaigos.

Kaip savarankiškai dirbantis asmuo turite sumokėti mokestį už savo pajamas.

SurveyJunkie

„Survey Junkie“, remdamasi demografiniais klausimais, atlieka apklausas, kurių trukmė yra 15 minučių ar mažiau, ir siūlo momentinį mokėjimą per dovanų korteles ar „PayPal“.

Argumentai “už”

Uždirbkite pinigų užpildydami atitinkamas rinkodaros ir tyrimų bendrovių apklausas
Taip pat siūlo vartotojams galimybę užsidirbti pinigų bendrinant naršymo duomenis
Anonimiškai pateikia duomenis, kad apsaugotų jūsų tapatybę
Išpirkite taškus už grynuosius pinigus per „PayPal“ arba internetines dovanų korteles
Minusai

Išankstinis apklausos tapatybės patvirtinimas gali tapti erzinantis
Gali gauti kvietimų į apklausas, kurių galiojimo laikas pasibaigęs
Kai kuriose apklausose yra pasikartojančių klausimų, patvirtinančių jų pagrįstumą
Iš dalies užpildytos apklausos gali būti nutrauktos, jei neatitiksite norimų kriterijų
Bendradarbiaudama su prekės ženklais ir rinkos tyrimų bendrovėmis, „Survey Junkie“ siūlo vartotojams galimybę užpildyti apklausas mainais už taškus, kuriuos galima akimirksniu išpirkti dovanų kortelėms ar mokėjimui per „PayPal“. Dėl šios priežasties „Survey Junkie“ laimi kaip geriausia pinigų uždirbimo programa apklausoms.

Registracijos procesas yra paprastas. Jūs sukuriate profilį atsakydami į klausimus, leisdami „Survey Junkie“ pasiūlyti atitinkamas apklausas. Kiekviena apklausa suteikia tam tikrą taškų skaičių, kurį galima iškeisti į pinigus. Šimtas taškų uždirbs 1 USD, nesvarbu, ar išgryninsite dovanų korteles, ar pasirinksite mokėjimą per „PayPal“. Norint išgryninti, jums reikia mažiausiai 500 taškų (arba 5 USD).

Apklausos vidutiniškai užtrunka 15 minučių. Visos apklausos yra neprivalomos. Prieinamus tyrimus galite rasti prietaisų skydelyje, nors kai kurie išvardyti gali būti nebeaktyvūs.

Kai kuriose apklausose yra pasikartojančių klausimų, siekiant patvirtinti jūsų tapatybę. Atminkite, kad „Survey Junkie“ pasilieka teisę diskvalifikuoti ir skirti dalinius taškus vartotojams, kurie neatitinka tam tikrų kriterijų bet kuriuo apklausos metu.

Be demografinių tyrimų, ši pinigų uždirbimo programa taip pat siūlo galimybę gauti papildomų apklausų, pagrįstų naršymo duomenimis. „Survey Junkie Pulse“ plėtinys galimas tiek programoje mobiliesiems, tiek naršyklės plėtinyje ir seka skaitmeninę veiklą, pvz., Paieškas, svetaines, apsipirkimą ir kt., Kad rastų naujų apklausų.

„Survey Junkie“ apsaugo naudotojų duomenis pateikdama visus atsakymus anonimiškai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *