7 paprasti būdai auginti tinklaraštį

0/5 No votes

Report this app

Description

7 geriausi patarimai, kaip uždirbti daugiausiai pinigų iš savo tinklaraščio

Kad jūsų tinklaraštis uždirbtų daug pinigų, jums nereikia kas mėnesį peržiūrėti tūkstančių tūkstančių puslapių. Jums tereikia pasinaudoti šiais 7 patarimais ir geriausia praktika, kurie garantuoja, kad iš savo tinklaraščių kūrimo gausite daugiausiai pinigų.

1 – Būkite aktyvūs socialinėje žiniasklaidoje

Jei jūsų tinklaraštis apima profesines profesijas ir temas, turite būti „LinkedIn“. Savarankiškai publikuojami autoriai mano, kad „Facebook“ grupių kūrimas savo knygoms padeda jiems sukurti šiuos dalykus. Eikite į populiariausias socialinės žiniasklaidos svetaines ir reguliariai bendraukite su žmonėmis. Neilgai trukus išsiaiškinsite, kurios svetainės turėtų pareikalauti daugiausiai jūsų dėmesio, ir būtent ten turite būti aktyvūs. Pateikite nuorodas į savo tinklaraštį šiose svetainėse.

2 – Mokėkite už srautą

Nemokamas, bendras srautas yra puikus. Pradžioje galbūt norėsite išleisti šiek tiek pinigų reklamai, kad padidintumėte žiniatinklio srauto siurblį. „Google“, „Facebook“, „LinkedIn“ ir „Twitter“ siūlo įvairių tipų reklamos modelius, kurie gali padėti nukreipti nuoseklų srautą į jūsų tinklaraštį neišleidžiant daug pinigų.

3 – Tinklas su kitais tinklaraštininkais jūsų nišoje

„Google“ ir kiti paieškos varikliai mėgsta matyti, su kuo jūs bendraujate. Jiems svarbu žinoti, kad reguliariai siunčiate srautą į kitus savo nišos tinklaraščius ir kad jie jums siunčia srautą. Tinklo kūrimas su kitais tinklaraščiais, panašiais į jūsų, gali labai pasiteisinti srautu ir geresniais pardavimais, kai laikysitės šio patarimo.

4 – Rašykite svečių pranešimus kituose tinklaraščiuose

Kodėl norėtumėte skirti valandų, reikalingų nuostabiam, kokybiškam įrašui sukurti, ir tada atiduoti jį kitam tinklaraštininkui? Daugelis tinklaraštininkų tiesiog neturi pakankamai laiko, kad galėtų tinkamai valdyti savo žiniatinklio ypatybes. Kai siūlote parašyti svečio įrašą kitam tinklaraštininkui, jie leidžia susieti su jūsų tinklaraščiu. Vienas svečio įrašas gali atnešti didelį srautą, o ši praktika taip pat padidina suvokimą, kad esate autoritetas savo srityje.

5 – palengvinkite turinio bendrinimą

Tinklaraščių platformose yra socialinės žiniasklaidos bendrinami valdikliai ir papildiniai, kuriuos turėtumėte naudoti visur savo tinklaraštyje. Jei skiriate laiko sukurti tikrai puikų tinklaraščio įrašą, įsitikinkite, kad juo lengva dalintis, kad galėtumėte kuo daugiau parodyti.

6-Skelbkite tik aukštos kokybės ir didelės vertės pranešimus

Niekada nesiųskite to paštu. Neskelbkite šiukšlių. Jei turite tik kelias minutes surašyti tinklaraščio įrašą, palaukite vėliau, kai turėsite daugiau laiko. Visada skelbkite aukštos kokybės ir vertingą turinį, kuris išsprendžia dideles problemas ir atsako į didelius auditorijos klausimus.

7 – Sukurkite el. Pašto sąrašą

Jei savo tinklaraštyje nepradėsite kurti el. Pašto sąrašo nuo pirmos dienos, galite jį atidėti mėnesiams ar net metams. Tai didžiulė klaida. Turtingiausi ir sėkmingiausi tinklaraštininkai visada pasakys, kad jų el. Pašto adresų sąrašas yra vertingiausias jų turtas. Jūs tikrai teigiamai rašote el. Pašto sąrašą savo tinklaraštyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *