Ar turėtumėte pradėti naują tinklaraštį?

0/5 No votes

Report this app

Description

1994 m., Kai prasidėjo tinklaraščiai, tinklaraštis buvo labiau privatus dienoraštis, kuriuo žmonės dalijosi internete. Šiame internetiniame žurnale paminėsite savo gyvenimo būdą arba pasidalysite dalykais, kuriuos tiesiog darėte. Tada žmonės pamatė galimybę internete naujai pasakyti informaciją. Taip prasidėjo gražus dienoraščių pasaulis.

Tinklaraščio temos (ar nišos) pasirinkimas lemia likusią svetainės ateitį. Apie tai rašote ir, tikiuosi, uždirbate pinigų. Praktiškai yra kiekvienos temos, kuria galbūt domitės, auditorija. Tačiau yra temų, kurios dažniausiai veikia geriau nei kitos. Turite rasti temą, kuri patraukli didelei auditorijai, tuo pat metu ir jums.

Dabar įdomiausia dalis: tinklaraščio pavadinimo pasirinkimas. Dauguma „geriausių“ domenų vardų jau yra paimti. Internetas yra dešimtmečius. Logiška. Tai nesvarbu, nes mes surasime jums geriausią. Neverskite potencialių lankytojų turėti daugybę žodžių, kad eitų į jūsų svetainę. Rekomenduoju ne daugiau kaip 14 simbolių. Labai tikėtina, kad jūsų vardas yra kaip domenas. Dėl to tai yra teisingas pasirinkimas privačiam tinklaraščiui. Daugiau apie tai kalbėsiu vėliau.

Jūsų svetainei reikalinga turinio valdymo sistema (TVS). Tai leidžia kurti ir tvarkyti tinklaraščio įrašus. Rimtai, tiesiog naudokite „WordPress“. Taip yra todėl, kad tai lengvai viena iš galingiausių, lengvai naudojamų ir pritaikomų TVS. Dėl to, koks populiarus yra „WordPress“, dauguma žiniatinklio prieglobos serverių siūlo įdiegti „WordPress“ vienu paspaudimu. Tai super lengva. Žinoma, galbūt norėsite naudoti fanatišką tinklaraščių platformą, tokią kaip „Medium“ ar galbūt „LinkedIn“. Yra kelios geros priežastys keliauti naudojant tinklaraščių platformą. Tačiau aš paprastai rekomenduoju turėti savo platformą. Tokiu būdu jūs galite geriau kontroliuoti, kas yra jūsų auditorija ir ką galite užsirašyti.

Viena iš paprasčiausių „WordPress“ dalių yra ta, kad labai lengva keisti svetainės išvaizdą. Be to, jūs nieko nesužinosite apie kodavimą. „WordPress“ naudoja „temas“, mažus kodo paketus, kurie bus keičiami ir keičiami. Kai pakeisite temą, jūsų svetainė taip pat pasikeis, tačiau tinklaraščio turinys išliks lygiavertis. Tai labai palengvina svetainės vystymąsi laikui bėgant, nereikia iš naujo kurti visos svetainės. Kol kas turėsite pasirinkti savo pirmąją „WordPress“ temą. Temų skaičius mane svaigina. Ten yra daug.

Viena iš paprasčiausių „WordPress“ dalių yra ta, kad ją galima be galo pritaikyti. Kadangi jis yra atvirojo kodo, jį pakeisite, kad pabandytumėte daryti viską, ko norite. Lengviausia atlikti pakeitimus naudojant papildinius. Įskiepiai yra maža programinės įrangos partija, kurią įdiegsite „WordPress“, kad paskatintumėte papildomą funkcionalumą. Taip pridėsite prie savo svetainės daugybę papildomų funkcijų, nieko nekoduodami patys.

Kai kurie tinklaraštininkai savo tinklaraštyje įdiegs dešimtis, o gal ir daugybę papildinių. Tai vėliau gali sukelti daugybę problemų. Rašyti tinklaraščio įrašus nėra sprintas, o maratonas. Tiesą sakant, tai daugiau kelių dienų kuprinė.

Geriausi tinklaraštininkai įsitvirtina vienodu rašymo tempu, kurį išlaikys porą metų. Teisingai, metai. pora išimčių: 14% tinklaraštininkų skelbia kas mėnesį. Tačiau būkime tikri, kad mėnesinis laikotarpis nėra pakankamai nuoseklus, kad jūsų skaitytojai galėtų iš jūsų tikėtis kito tinklaraščio įrašo.

Jei skelbiate kas savaitę, jau skelbiate dažniau nei 37% kitų tinklaraščių – tai suteikia jums didžiulį pranašumą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *