Kaip užsidirbti pinigų iš tinklaraščio

0/5 No votes

Report this app

Description

Jūs norite užsidirbti pinigų, tiesa? Žinoma, jūs. Visi nori ir turi užsidirbti pinigų. Taigi pradėjote rašyti tinklaraštį, nes girdėjote, kad tai yra paprastas būdas užsidirbti pinigų, tačiau nesate tikri, kaip iš tikrųjų uždirbti. O gal jau turite tinklaraštį ir ieškote būdų, kaip iš to užsidirbti.

Prieš keletą metų tinklaraščių rašymas buvo tik kitas hobis, tačiau per pastaruosius kelerius metus daug kas pasikeitė. Tai yra 2016 m., O dabar tinklaraščių rašymas yra vienas iš didžiausių internetinių verslų, kuriuo gali pasinaudoti kiekvienas.

Kaip tinklaraštininkė, praėjo tos dienos, kai tinklaraštininkas buvo priklausomas tik nuo ADSENSE, kad užsidirbtų pinigų internete, o dabar tinklaraštininkas turi daug daugiau skelbimų tinklų ir pajamų gavimo metodo, kurį gali įgyvendinti ir uždirbti daug iš mūsų tinklaraščių.

Jei naudojote tuos tradicinius būdus, kaip užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio, laikas pateikti naują viziją ir peržiūrėti tinklaraščių verslo planą. Atlikite naujus tinklaraščio dizaino ir rinkodaros pakeitimus, pakeitimus. Sunkiai dirbkite, kad reklamuotumėte savo tinklaraštį ir įtrauktumėte naujų būdų užsidirbti iš savo tinklaraščio.

Nauji būdai užsidirbti pinigų internete iš tinklaraščio:

Jei naudojate kontekstinę reklamą ir to nepadarote pakankamai, turėtumėte pabandyti pereiti prie tiesioginės reklamos ar susijusios reklamos. Be tradicinės reklamos formos, dirbkite su kitais pelningumo triukais, kurie veikia. Užuot tik pridėję skelbimų, dirbkite kurdami pridėtinę vertę reklamuotojui. Geriau turėti 1 gerai apmokamą skelbimą nei 4 mažai apmokamus skelbimų rinkinius.

Parduokite skaitmeninius produktus

Jei nenorite savo svetainėje reklamuoti kitų žmonių produktų arba ieškote kito pajamų srauto, apsvarstykite galimybę parduoti skaitmeninius produktus. Tai gali apimti tokius elementus kaip:

el. knygos
Internetiniai kursai/seminarai
Vaizdus, ​​vaizdo įrašus ar muziką žmonės gali naudoti savo turinyje
Programos, papildiniai ar temos
Tiesiog nepamirškite, kad jei pasirinksite vieną iš šių būdų, tai padarysite aktualią ir naudingą savo skaitytojams. Daugelis tinklaraštininkų daro klaidą manydami, kad kuria produktą, kurio reikia jų skaitytojams; pirmiausia išklausykite savo skaitytojus, o tada sukurkite skaitmeninį produktą, kuris tenkintų jų poreikius.

Partnerių reklama:

Partnerių reklama yra vienas iš geriausių būdų užsidirbti pinigų, nes vienas pardavimas jums uždirbs 10–100 USD. Ypač, jei esate tinklaraščių nišoje, siūlau jums pasidomėti „WebHosting“ filialais ir SEO filialais. Be to, „WordPress“ temos filialas puikiai paverčia.

Persiuntimo pajamos:

Dauguma reklamos programų, tokių kaip „Chitika“, „infolinks“ ir daugelis kitų, turi mokėti už persiuntimo programą. Priklausomai nuo jūsų naudojamos reklamos programos, galite ieškoti persiuntimo programos ir nukreipti savo skaitytojus į tą programą. Tai greitai pridės greitą dolerį į kišenę. Būtinai žiūrėkite tik tas programas, kurios veikia. Nors tai veiks nišoje, kurioje kalbama apie tai, kaip užsidirbti pinigų internete ar tinklaraščiuose.

Tiesioginė reklama:

Be jokios abejonės, „AdSense“ yra geriausia tinklaraštininkų reklaminė programa, tačiau vėlgi ji turi tam tikrų apribojimų, pvz., Jūs negausite 100% atlyginimo iš reklamuotojų, o „AdSense“ labai sumažins. Jei jums pavyksta patraukti tiesioginius skelbimus, pakeiskite „AdSense“ tiesioginiais skelbimais.

Dauguma tinklaraštininkų linksmina, ugdo ar kažkaip ugdo savo skaitytojus

Raskite jus dominančią temą ar nišą, sužinokite apie ją ir unikaliai, kūrybiškai pasidalykite tuo, ką sužinojote. Išspręskite problemas naudodami savo rašytojo balsą! Sukurkite savo tinklaraštį su tema ir turiniu, kurio nekantraujate pabusti kiekvieną rytą!

Ir vis priminkite sau, kad pajamų gavimas internetu-kaip ir bet kas vertas-yra ilgalaikis procesas.

Daugelis tinklaraštininkų uždirba pinigus žaisdami su skirtingų tipų ir dydžių skelbimais

Yra tiek daug skelbimų, iš kurių galima rinktis! Reklamjuostės, produkto vaizdai, teksto skelbimai, teksto nuorodos skelbimai, pikselių/favikonų skelbimai, kontekstinės nuorodos, el. Knygos skelbimai, išėjimo skelbimai, liūtai, tigrai ir lokiai. Įtraukite jums labiausiai nepatinkančius skelbimų tipus ir dydžius, leiskite jiems veikti porą mėnesių ir pažiūrėkite, ar uždirbate pinigų. Atminkite, kad jums gali prireikti daugiau nei 1000 puslapių peržiūrų per dieną, kol uždirbsite 100 ar net 50 USD per dieną, atsižvelgdami į savo nišą ir produktus.

Mokamos apžvalgos:

Mokamos apžvalgos vėl yra puikus būdas padidinti mėnesio pajamų ataskaitą. Už nedidelį apžvalgos įrašą galite greitai uždirbti daugiau nei 10 USD. Aš uždirbu mažiausiai 500 USD iš kiekvienos „ShoutMeLoud“ apžvalgos.

Sukurkite ir parduokite el. Knygą:

Jei pastebėsite daugumos geriausių interneto rinkodaros specialistų verslo modelį, dauguma jų parduoda el. Tokiems tinklaraštininkams kaip jūs ir aš lengviau sukurti el. Knygą naudodami esamą tinklaraščio turinį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti temą, sudaryti el. Knygą šia tema ir parduoti ją savo tinklaraštyje arba „Flipkart“.

Visi tinklaraštininkai prisimena „sudėtinių palūkanų“ sąvoką

Pasodinkite sėklas dabar; vėliau jie duos giles ir medžius! Kai kurie mano populiariausi tinklaraščio įrašai – ir didžiausi pajamų šaltiniai – yra prieš porą metų parašyti straipsniai. Uždirbti pinigus tinklaraščiuose yra meilės darbas pirmuosius dvejus ar trejus metus. Tai padeda, jei turite kitą pajamų šaltinį arba turtingą sutuoktinį, kad sumažintumėte finansinį trūkumą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *