Keletas būdų, kaip gauti pelno iš tinklaraščio

0/5 No votes

Report this app

Description

Taip, iš tikrųjų yra keli būdai, kaip užsidirbti pinigų pradedant tinklaraštį. Žemiau esančiame vaizdo įraše dalinuosi 7 skirtingomis strategijomis, kurias galite įtraukti, kad gautumėte pajamų iš tinklaraščių.

Tačiau aš noriu užduoti šį klausimą…

Kodėl verta rinktis tinklaraštį iš visų verslo modelių?

Nes supraskite, kad norėdami tapti sėkmingu tinklaraštininku, turite būti puikus turinio kūrėjas ir rinkodaros specialistas. Tai reiškia, kad jums reikia sugebėti sukurti aukščiausios kokybės straipsnius su puikiu rašymu, vaizdais, optimizavimu paieškos sistemoms (SEO) ir pan., Kad galėtumėte būti reitinguojami ir rasti. Turite mokėti užfiksuoti potencialius klientus, siųsti el. Laiškus, vedančius į pasiūlymus.

Be to, jūs tikrai turite parduoti savo tinklaraščio įrašus kitose platformose.

Matau, kad per daug žmonių pradeda rašyti tinklaraščius, nes mano, kad tai yra geriausias būdas užsidirbti pinigų internete. Tačiau tai sudėtinga (ypač jei nemėgstate rašyti) ir užima daug darbo, ilgai negaudama atlyginimo.

Dauguma žmonių nėra rašytojai, bet tada, kai pradeda tinklaraštį, priverčia save juo tapti, o paskui tikrai greitai išeina, nes suprato, kad iš tikrųjų nemėgsta rašyti ir kurti turinio. Ir tai po to, kai jie išleidžia pinigus savo tinklaraščiui pradėti.

Taigi prieš pradėdamas savo svetainę/tinklaraštį, siūlau per ateinančias 30 dienų parašyti 15–20 aukštos kokybės straipsnių konkrečioje nišoje, kurioje norėtumėte sukurti savo tinklaraštį.

Būtinai ištirkite, kaip reitinguoti SEO ir suprasite, ko iš tikrųjų reikia norint tapti sėkmingu tinklaraštininku.

Tada, jei sužinosite, kad jums nepatinka rašyti ar tai skausminga, jūs tiesiog sutaupėte krūvą laiko ir pinigų.

Jei tinklaraščių rašymas ne jums, būtinai ieškokite kitų būdų užsidirbti pinigų internete, kuriais dalinuosi šiame vaizdo įraše …

Yra daugybė kitų variantų, kurie gali būti geriau pritaikyti jūsų įgūdžiams ir tikslams.

Pagalvok apie tai…

Norėdami užsidirbti pinigų internete, žinokite pagrindus …

Gerai, todėl norint generuoti pardavimus, jums reikia tikslinio srauto ir tam tikro pasiūlymo. Na, ar yra kitų būdų, kaip pritraukti srautą į pasiūlymą, išskyrus tinklaraščius? Visiškai. Tinklaraščiai, turinio, pvz., Vaizdo įrašų ar socialinės žiniasklaidos įrašų, kūrimas yra tik skirtingos strategijos, kaip pritraukti srautą ir paskatinti juos pasiūlyti.

Tačiau čia yra daugelio tinklaraštininkų kelias ir kodėl sunkiau užsidirbti pinigų …

Gaukite domeną ir svetainę …

Jie praleidžia savaites ir mėnesius rašydami turinį, kad, tikiuosi, patektų į reitingą paieškos sistemose …

Žmonės ateina į tinklaraštį ir paprastai jų prašoma pasirinkti el. Pašto sąrašą …

Tada pateikiama el. Pašto rinkodara ir pasiūlymai.

Pavyzdžiui, jei išmoksite valdyti mokamą srautą, galite tiesiog nukreipti žmones į nukreipimo puslapius ir el. Pašto sąrašus bei pateikti pasiūlymų. Žinoma, tai kainuoja. bet jūs galite sužinoti, ar jis veikia greitai, neskiriant viso to laiko rašymui, ir galite jį masteliuoti greičiau.

Bet kokiu atveju, tai tik padės jums susidaryti vaizdą, ar tinklaraščiai tikrai yra tinkama priemonė jums, jei norite užsidirbti pinigų internete.

Bet ei, galbūt tinklaraštis yra jūsų reikalas. Tačiau, kaip sakiau, pirmiausia parašykite daugybę straipsnių konkrečioje nišoje ir pažiūrėkite, ar jums tai tikrai patinka, kad galėtumėte tai padaryti ilgą laiką. Bet jei tikrai norite užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio, tikrai turite skirti laiko rinkodaros studijoms.

Metodai Paaiškinimas

1 metodas: „AdSense“

Tai lengviausias būdas užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio. Iš esmės kreipiatės į „Google AdSense“, o kai būsite patvirtinti, tiesiog įdėkite kodą į savo tinklaraštį ir pamiršite jį. Bus rodomi skelbimai, kurie kažkaip susiję su jūsų tinklaraščio turiniu. Tai vienas iš tų sandorių, kuriuos reikia nustatyti ir pamiršti, tipų.

Dabar nesijaudink per daug. Vien todėl, kad turite „AdSense“ skelbimų, tai nereiškia, kad gausite daug skelbimų. Norėdami uždirbti realių pinigų naudodami „AdSense“, turite turėti daug srauto.

2 metodas: filialų nuorodos

Yra daug susijusių platformų, tokių kaip „ClickBank“ ir „MaxBounty“. Galite užsiregistruoti šioms partnerių programoms ir naudoti jų reklaminę medžiagą bei susieti jas su savo partnerių nuomone. Kai žmonės spustelėja šiuos skelbimus ir kažką perka, arba įvedę savo el. Pašto adresą į formą, jūs uždirbate pinigų. Vėlgi, gana paprasta. Atsižvelgdami į tai, kaip nukreipta jūsų svetainė ir kaip reaguoja srautas, galite uždirbti daugiau pinigų naudodami filialų pasiūlymus nei naudodami „AdSense“.

3 metodas: gaminkite savo produktus

Tai mano asmeninė mėgstamiausia. Kaip jūs tikriausiai jau žinote, didžioji dauguma jūsų tinklaraštyje apsilankiusių žmonių negrįš. Tai tiesiog žiauri dienoraščių realybė. Geriausias būdas užsidirbti pinigų naudojant šią realybę yra sukurti adresatų sąrašą. Galbūt padovanosite nemokamą knygą. Galbūt atiduosite nemokamą programinę įrangą ar net „Excel“ lapą.

Kad ir ką darytumėte, priverskite žmones prisiregistruoti prie jūsų adresatų sąrašo. Kai žmonės yra jūsų adresatų sąraše, jūs siunčiate jiems naujinius ir netrukus kai kurie žmonės spustelės jūsų naujinimų reklamines nuorodas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *