Kiek galite uždirbti iš tinklaraščio?

0/5 No votes

Report this app

Description

Kiek uždirba tinklaraštininkai? Daug daugiau, nei manote!

Įdomu, kiek uždirba tinklaraštininkai? Kadangi daug daugiau žmonių dirba namuose, idėja užsidirbti pinigų tinklaraščiuose išpopuliarėjo. Realybė yra ta, kad tinklaraščiuose galite užsidirbti daug pinigų.

Proveržinė programinė įranga naudoja patentuotą „miego pardavimo technologiją“, kad būtų galima parduoti, kol patogiai gulite lovoje. Nėra patirties – jokių techninių įgūdžių – nėra prieglobos – ir nereikia kurti produktų – spustelėkite čia, kad perskaitytumėte

Tinklaraščiai yra geriausias verslas pasaulyje. Aš tikrai tikiu tuo kaip žmogus, kuris nuo 2009 m. Vadovauja „Financial Samurai“ – vienam iš svarbiausių asmeninių finansų tinklaraščių. Bėgant metams stebėjau, kaip tinklaraščiai tampa labai pelninga erdve, todėl 2009 m. visą dieną sutelkti dėmesį į dienoraščių rašymą.

Kalbant apie asmeninius finansus, viskas yra racionalu. Būdamas vienos iš Volstrito firmos vykdomuoju direktoriumi, aš turėjau 250 000 USD bazinį atlyginimą ir iki 500 000 USD premiją geru laiku. Niekas nepalieka 750 000 USD metinio darbo, kad dienoraštį rašytų visą darbo dieną, nebent taip pat neįvyktų neįtikėtinas finansinis pagerėjimas.

Šiandien man pasisekė uždirbti pakankamai didelių pajamų, kad išlaikyčiau keturių asmenų šeimą tokiame brangiame mieste kaip San Franciskas. Viskas, ko prireikė, buvo 10 metų 3 kartus per savaitę publikuoti be problemų! Kitaip tariant, norėdami užsidirbti pinigų tinklaraštyje, turite išlikti įsipareigoję ir mylėti rašyti.

Ar turėtumėte pradėti tinklaraštį?

Viena iš klaidingų nuomonių apie tinklaraščio kūrimą yra ta, kad norint tapti sėkmingu, reikia būti puikiu rašytoju. Niekas negali būti toliau nuo tiesos. Žmonės skaito tinklaraščių svetaines, kad gautų asmeninį požiūrį į dalykus, todėl dauguma tinklaraštininkų rašo labai neformaliai ir pokalbio stiliumi.

Dėl formato daugelis sėkmingų tinklaraštininkų tame pačiame tinklaraštyje rašys įvairiomis temomis.

Be to, norint turėti sėkmingą tinklaraštį, nebūtina būti ekspertu nė viena iš temų, kuriomis rašote. Pavyzdžiui, maisto gaminimo tinklaraščio lankytojai nenori skaityti maisto mokslininko vadovėlio, jie nori išgirsti to, kas iš tikrųjų gamino tikrus patiekalus, patirtį, klaidas ir viskas.

Norint būti sėkmingu tinklaraštininku, reikia tik vieno reikalavimo: aistros savo temai.

Tinklaraščio esmė yra dalintis žiniomis su pasauliu. Rašydami apie dalykus, kurie jus domina, labai palengvina sėkmingo tinklaraščio kūrimo procesą. Kol rašysite apie dalykus, kurie jus nuoširdžiai domina, jūsų aistra prasiskverbs ir paskatins lankytojus.

Dar daugiau, aš nerašau nuolatinių bendrų filialų įrašų, kad galėčiau užsidirbti pinigų. Aš tiesiog natūraliai rašau apie aktualias problemas, kurios taip pat naudingos žmonių finansams.

Net nejaučiu, kad tinklaraštis yra darbas, nes smagu būti kūrybingam ir bendrauti su skaitytojais. Kadangi galiu rašyti tinklaraštį iš bet kurios pasaulio vietos, nuostabu jaustis keliauti ir rašyti tinklaraštį vienu metu. Jei man nebūtų smagu rašyti tinklaraštį, seniai būčiau metęs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *