Klaidų, kurių turėtų vengti naujas tinklaraštininkas

Kokias klaidas padariau per savo tinklaraščių kūrimo karjerą?

Kurdamas pirmąjį tinklaraštį padariau daugybę klaidų. Nepaisant to, esu patenkintas, nes įgijau naujų žinių apie kiekvieną klaidą, kuria dabar galiu pasidalinti su jumis savo tinklaraštyje. Mano klaidos išsamiai aprašytos kitame skyriuje.

Visų pirma, pasirinkite pelningą nišą.

Ką turiu omenyje pelningoje nišoje? Turiu omenyje nišą, kuri yra pelninga. Pasirinkus pelningą nišą, padidės jūsų uždarbio potencialas, nes kuo pelningesnė jūsų niša, tuo daugiau pinigų galėsite uždirbti. Yra įvairių būdų užsidirbti pinigų iš tinklaraščio, įskaitant „Google Adsense“, rėmimą, filialų rinkodarą, remiamus straipsnius, prekės ženklo bendradarbiavimą ir kitus reklamos metodus. Tiesa, ne kiekviena niša gali pasipelnyti iš aukščiau aprašytų strategijų; nepaisant to, daugelis daro. Pavyzdžiui, svetainė, kurioje atsisiunčiami filmai, negalės uždirbti pinigų iš „Google Adsense“.

2. Nekopijuokite turinio iš kitų svetainių: tai ypač svarbu.

Tai buvo viena didžiausių klaidų, kurias padariau, kai pirmą kartą pradėjau dirbti šioje pramonėje. Be to, nenoriu, kad padarytumėte tą pačią klaidą, kurią padariau aš. Niekada nedubliuokite turinio iš konkurentų svetainės be jų leidimo. Be to, „Google“ nesuteiks jūsų svetainei reitingo. Dėl to jūs negalėsite užsidirbti pragyvenimui.

3. Netaikykite visų pakeitimų vienu metu:

Tikėtina, kad savo svetainei sukūrėte daugybę įvairių rinkodaros metodų. Tačiau jūs skubate ir įgyvendinate kiekvieną strategiją, net nelaukdami rezultatų. Taikykite metodus savo svetainėje, suteikdami jiems pakankamai laiko rezultatams pasiekti ir atidžiai išanalizuoti.

4. Skirkite pakankamai laiko mokymuisi.

Visi žinome, kad mokytis reikia laiko. Jūs neturėtumėte stengtis išmokti visko per vieną dieną. Jūsų žinios nebus naudingos tol, kol nepradėsite jų veikti savo tinklaraštyje ar bet kokioje veikloje. Per trumpą laiką visko neišmoksi; reikės laiko suprasti visą procesą. Išlaikykite kantrybę.

5. Net jei nematote rezultatų, neapleiskite laivo.

Taip atsitiko ir man, ir aš dėl to nesidžiaugiau. Tačiau tik per sunkų darbą ir ryžtą sugebėjau išlikti žaidime. 4–5 mėnesių laikotarpio pradžioje taip pat nesulaukiau jokio srauto. Tačiau toliau rašiau, nes buvau įsitikinęs, kad vieną dieną įveiksiu ir savo konkurentus. Nepatikėsite, kaip greitai sugebėjau reitinguoti savo įrašą viršutiniame „Google“ puslapyje jį paskelbus. Man prireikė mažiau nei 5 minučių.

6. Turėtumėte vengti lyginti savo tinklaraštį su kito asmens tinklaraščiu.

Kaip jau minėjau, nelyginkite savo vieno mėnesio tinklaraščio su vienerių metų tinklaraščiu. Savo tinklaraščio neišplėsite, jei nukreipsite dėmesį nuo savo į kito tinklaraštį vien dėl to, kad jis sulaukia daugiau lankytojų nei jūs. Susikoncentruokite į savo tinklaraštį ir imkitės būtinų priemonių, kad jis klestėtų. Kuo greičiau pradėkite veikti.

7. Nesiųskite nepageidaujamų el.

Kartais, norėdami padidinti svetainės srautą, tinklaraščio URL vienu metu paskelbtume įvairiose socialinės žiniasklaidos platformose. Todėl mums draudžiama naudotis socialine žiniasklaida, o tai atgrasina. Konkrečiai, mano atveju, aš siunčiau savo tinklaraščio URL į „Facebook“ grupę, todėl „Facebook“ pašalino mano domeną iš savo platformos. Dėl šios priežasties kitą kartą negalėjau sulaukti apsilankymų iš „Facebook“.

8. Išlaikykite nuoseklumą!

Paimkite popieriaus lapą ir kelis kartus užrašykite žodžius „Būkite nuoseklus“. Priimk mano žodį! Jei laikysitės šioje citatoje pateiktų patarimų. Neabejoju, kad jūsų tinklaraštis bus nepaprastai populiarus. Gebėjimas išlaikyti nuoseklumą yra būtinas sėkmei. Mano vertinimu, naujokas tinklaraštininkas turėtų parašyti mažiausiai 100 tinklaraščių per 100 dienų iš eilės. Prisiminkite anksčiau minėtą mintį apie tai, kad visas temas reikia parašyti vienoje vietoje ir iš anksto surasti visas savo nišos temas? Nesuklyskite, nepatirsite turinio trūkumo situacijos.

9. Kuo geriau išnaudoti turimus išteklius

Nustatykite tinklaraščio profilius naudodami tinklaraščio pavadinimą ir tinkamai jį optimizuokite. Reklamuokite jį taip, tarsi tai būtų prekės ženklas; papasakokite apie tai savo draugams, šeimai ir kolegoms. Pasinaudokite visais interneto ištekliais, įskaitant socialinę žiniasklaidą, forumus ir kitas svetaines. Galėsite tai pamatyti iki galo.

10. Svarbiausia – mokytis toliau.

Esu dėkinga, kad nenustojau mokytis būdama ankstyvoje dienoraščių rašymo stadijoje. Tačiau aš dalinuosi, nes retai kas pradeda kurti tinklaraštį ir nesimoko apie įvairius savo tinklaraščio plėtimo metodus ir strategijas. Reikia nepamiršti vieno dalyko – augimas yra būtinas. Jūs mokotės, net jei nežinote, kad mokotės. Kiekviena diena yra nauja galimybė išmokti kažką naujo.

12. Teisingai vykdykite planą

Kaip minėta aukščiau, švietimas yra labai svarbus. Po mokymų kitas svarbus etapas yra to, ko išmokta, taikymas veiksmuose, kuris vadinamas įgyvendinimu. Jei jus domina tik mokymasis, o ne praktinis pritaikymas. Taigi, mano drauge, kol ir kol neįgyvendinsi savo žinių, jos liks teorija tavo galvoje.

Ne, klaidų yra daug. Tačiau tai buvo identiškos klaidos, į kurias norėjau atkreipti dėmesį. Nesijaudinkite dėl klaidų.

Leave a Comment