Mano dienoraščio sėkmės istorija

0/5 No votes

Report this app

Description

Kaip uždirbau 3 000 USD iš savo naujo tinklaraščio?

Daugelis mano draugų žino šį scenarijų ir yra tokie: „Jūs tikriausiai padarėte kažką nelegalaus, tai neįmanoma“.

Taigi pagrindinis dalykas yra tai, kad jie dažniausiai nežino, kas yra tinklaraščių kūrimas ir kokios yra partnerių rinkodaros galimybės. Čia aptarsiu keletą dalykų, kuriuos padariau kaip pradedantysis. Nors aš niekada nepradėjau rašyti tinklaraščių vien tam, kad užsidirbčiau pinigų, jūs visada turite siekti ne tik pinigų, bet ir vertingo turinio, kurį pateikiate žiūrovams.

Ar tai buvo mano pirmasis tinklaraštis?

Tai tikriausiai buvo mano 10 -asis tinklaraštis. Anksčiau aš visada bandžiau sukurti tinklaraštį, bet nors tai buvo daug pastangų, aš niekada nebandžiau sulaužyti savo banko tik dėl šios atsitiktinės priežasties, kol sužinojau, kaip mokamas priegloba padeda tinklaraščiuose.

Mokamas priegloba suteikia jums visiškai prieinamas skydelius, kuriuose galima lengvai įdiegti jūsų scenarijus, taip pat „WordPress“ (dažniausiai svetainėse naudojama platforma) spustelėjus.

Ar reikalingas didelis srautas?

Visiškai ne, kai svetainė yra nauja, jos autoritetu nelabai pasitikima ir dėl kitų veiksnių, tokių kaip SEO, turinio trūkumas, atgalinės nuorodos ir dėl šių priežasčių dauguma naujų svetainių reguliariai nesulaukia didelio srauto.

Jei taikote ir teisėtą auditoriją, jums iš tikrųjų nereikia didelio srauto. Net jei jūsų pateiktas turinys turi būti teisėtas ir sudėtingas, kad jūsų straipsnis žiūrovams patiks.

Kai žmonės pradeda pasiekti jūsų turinį, dabar jūsų eilė paversti juos potencialiais pasyviais pirkėjais. Taigi kaip dabar užsidirbti pinigų?

Kaip uždirbti iš tinklaraščio?

Beveik visi tinklaraštininkai tiesiog atsilieka nuo „Adsense“ patvirtinimo, o aš užsiėmiau kažkuo kitu, kas man atnešė tiek sėkmės šioje srityje.

Tai buvo filialų rinkodara, kuri, remiantis atvejų tyrimais, sudaro 96% viso „Blogger“, „YouTuber“ ar įtakingų asmenų uždarbio.

Rašydami teisėtą nešališką turinį tikrai sulauksite sėkmės.

Būkite atsargūs šiuo klausimu filiale:

Kurdami turinį apie bet kurį filialų tinklą ar net produktus, pabandykite reguliariai įtraukti privalumus ir trūkumus. Nepamirškite išbandyti ar išanalizuoti prieš rašydami nuomonę apie tą filialą, kad pateiktumėte teisėtą turinį.

Vien būdami šališki ir neteisingai nukreipdami ką nors pirkti tą produktą ir gaudami komisinį atlyginimą, galite sulaukti laikinos sėkmės, bet ne ilgam.

Kai kurie filialų tinklai?

„Impact“, „Shareasale“, „Commission Junction“ (CJ), „Clickbank“, „ClickFunnels“ yra keletas patikimų ir atsisakytų filialų tinklų, kad galėtumėte pradėti, jei norite išgauti kuo daugiau iš prekės ženklo vertės produktų. Šie tinklai moka iki 50–250 USD už produkto pirkimą.

„Amazon“ asocijuotos įmonės yra dar viena geriausia alternatyva, jei norite gauti patikimą filialo pajamų šaltinį, nors jų išmokos priklauso nuo produkto kategorijos ir produkto kainų.

Ar man pasisekė?

Tikriausiai man pasisekė šiuo konkrečiu atveju. Anksčiau aš bandžiau tiek daug tinklaraščių, tokių kaip sveikatos tinklaraščiai, filmų apžvalgos tinklaraščiai, festivalių tinklaraščių scenarijai ir tt. Tai buvo laikas, kai įdėjau daug daugiau pastangų nei bet kuriuo kitu metu tikrai domėjosi „technologija“. Aš užsiregistravau „Amazon“ asocijuotų įmonių filiale kartu su kai kuriomis „Impact“ programomis, kurios leidžia dukterinei įmonei gauti periodinius komisinius mokesčius ir iki 65–140 USD už vieno produkto pirkimą.

Tikimės, kad tai jums buvo pakankamai informatyvi ir motyvuojanti. Dirbkite kasdien, pabandykite sutrumpinti laiką nuo žaidimų sesijų ir rašykite arba kurkite turinį, kad ateityje būtų lengviau pasyviai uždirbti. Iki šiol, iki greito pasimatymo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *