Nauji tinklaraštininkai turi sutelkti dėmesį į tai

0/5 No votes

Report this app

Description

Nauji tinklaraštininkai turėtų atsižvelgti į šiuos dalykus:

1. Svarbu ir turinio kokybė, ir kiekis.

Nėra jokio skirtumo, ar kiekvienas ilgas turinys bus reitinguojamas „Google“. Tie, kurie turi daugiau informacijos ir mažiau žodžių, yra žymiai greitesni ir aukštesni už straipsnius, kuriuose yra mažiau žodžių ir daugiau informacijos. Ar prisimeni penkių minučių pavyzdį, kurį tau daviau? Taip, tą patį metodą naudojau ir su tuo straipsniu, ir jis buvo įvertintas aukščiausioje vietoje per mažiau nei 5 minutes po paskelbimo. Tai buvo tiesiog nuostabu.

2. Parašykite straipsnį ar tinklaraščio įrašą apie problemų sprendimo klausimus.

Dauguma naujokų straipsnių visada rašomi turint omenyje didesnę auditoriją. Tik pradedantys tinklaraštininkai savo straipsnius turėtų sutelkti į tam tikras paieškos frazes. Leiskite man tai išsamiau paaiškinti. Pavyzdžiui, jei kas nors sistemoje „Google“ ieško „Kaip įdiegti„ Google “fotoaparatą išmaniajame telefone„ XYZ ““, jis ras daugybę rezultatų. Tiesą sakant, „Google“ ieško žmogaus, kuris būtų parengęs visą esė apie šią tikslią užklausą, kartu su atitinkama informacija. Nebus daugiau pasakojimo ar nieko panašaus; bus pateikti tik aiškūs tikslo atsakymai. Jei „Google“ mano, kad esate jūs, beveik neabejotinai būsite aukštesni. Dabar galite būti aukštesni paieškos rezultatuose, kurdami straipsnius, taikomus pagal tam tikras paieškos užklausas.

3. Nustatykite konkurentų straipsnių spragas ir pasinaudokite jomis.

Kai konkurento straipsniuose pradėsite ieškoti spragų ar klaidų, suprasite, kad einate teisingu keliu. Jei tą dieną įdėsite daugiau pastangų, pradėsite matyti savo reitingų pagerėjimą. Pasinaudokite konkurentų klaidomis savo naudai.

4. Stebėkite savo svetainės greitį.

Svetainės greitis yra vienas iš svarbiausių kintamųjų, darančių įtaką paieškos sistemų reitingui. Jei jūsų svetainės tempas yra lėtesnis nei bet kada anksčiau, „Google“ greičiausiai jūsų apskritai neįvertins. Nes jei vartotojams kyla problemų dėl jūsų svetainės greičio, būsite informuoti. Dėl to „Google“ nebus reitinguojama. Todėl kartą per savaitę patikrinkite savo svetainės našumą. Pabandykite vienu metu naudoti ne daugiau kaip 7–8 svarbius papildinius. Be to, reikėtų naudoti tokią lengvą temą kaip Generate Press.

5. Toliau kurkite atgalines nuorodas.

Atgalinės nuorodos yra svarbios SEO, tačiau jos nėra tokios svarbios kaip paties straipsnio kokybė. Pasistenkite sukurti atgalines nuorodas į savo profilį. Profilių atgalines nuorodas paprasta sukurti, tačiau jos gali atimti daug laiko. Nepaisant to, tikiuosi, kad galėsite skirti daugiau pastangų savo gretoms pagerinti.

7. Būtina išlaikyti nuoseklumą

Aš sutelkiu dėmesį į nuoseklumą, nes tai labai svarbu norint pagerinti reitingą. Jūsų svetainės nuoseklumas yra efektyviausia strategija informuoti „Google“ apie jūsų svetainės buvimą. Pirmosiomis dienomis pastebėsite, kad jūsų „Google“ pozicija keičiasi kasdien – reiškinys žinomas kaip „Google“ šokiai. Ji įpratusi lankytis naujose vietose.

8. Kurkite paprastą ir lengvai suprantamą turinį.

Kiekvienas naujas tinklaraštininkas turėtų kurti turinį paprasta, lengvai suprantama kalba. Nebūtina pademonstruoti savo anglų kalbos įgūdžių kuriant sunkiai skaitomus straipsnius. Sukurkite informaciją, kurią gali perskaityti dešimties metų vaikas ir dvidešimties metų suaugęs žmogus.

9. Sukurkite socialinės žiniasklaidos buvimą populiariose socialinės žiniasklaidos platformose.

Efektyviausias būdas pritraukti lankytojus į naują svetainę yra per socialinę žiniasklaidą. Dar kartą pasakysiu: kiek įmanoma daugiau naudokite socialinę žiniasklaidą, kad sukurtumėte savo prekės ženklą. Tačiau jei pažeisite jų taisykles, būsite uždrausti naudotis svetaine. Šiandien su jumis pasidalinsiu vieno mėgstamiausių socialinės žiniasklaidos puslapių, vadinamų „Pinterest“, nuotrauka. „Pinterest“ kiekvieną mėnesį atvesdavo daugiau nei 500 lankytojų. Nepaisant to, aš netikiu, kad tai tiesa. Pažvelkite į tai.

Turite jį šiam atsakymui. Nuoširdžiai tikiuosi, kad jums patinka mano atsakymas. Jei atsakėte teigiamai, galite parodyti savo dėkingumą už mano atsakymus duodami jam „Upvote“.

Jei jums reikia pagalbos rašant tinklaraščius ar rašant turinį, susisiekite su manimi apsilankę Amudha Kumar – internetinės skaitmeninės rinkodaros trenerio svetainėje.

Nedvejodami susisiekite su manimi. Man būtų malonu jums padėti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *