Naujų tinklaraštininkų pagalba ir viltis

Sukurti naują svetainę ar tinklaraštį yra labai paprasta. Galite sukurti nemokamą tinklaraščių paskyrą „Blogger“ ar „WordPress“ arba eiti su visa savo svetaine. Tai aš rekomenduoju. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užregistruoti domeno vardą, nustatyti žiniatinklio prieglobą ir įdiegti nemokamą „WordPress“ kopiją. Taip pat turėsite daug daugiau galimybių užsidirbti pinigų sukurdami savo tinklaraštį, o ne kurdami jį „WordPress“ ar nemokamose „Blogger“ priglobtose platformose.

Pradėję tiesiogiai naudotis savo svetaine, galite pradėti rašyti turinį, galvodami apie pajamų gavimą. Tuo pačiu metu, jei norite patobulinti savo tinklaraštį, viskas susiję su jūsų svetainės turinio kūrimu ir turinio reklamos planais. Tai yra du svarbiausi dalykai, kuriuos reikia atsiminti.

TURINIO KŪRIMAS – Kurkite tik puikų turinį, kuris suteikia tikrą vertę ir yra geresnis už tai, kas šiuo metu jau yra. Paieškokite „Google“ savo konkurentų, pažiūrėkite, kokio tipo turinį jie turi, tada sukurkite ką nors geresnio ir, jei įmanoma, būtinai įtraukite statistiką ir vaizdus.
TURINIO REKLAMA – Turint daugiau nei milijardą aktyvių svetainių ir tinklaraščių internete, jau yra per daug turinio. Nepateikus būtino turinio reklamos, jūsų svetainė tiesiog pasimeta mišinyje. Turite nuolat reklamuoti savo turinį naujoms auditorijoms.
Norėdami geriau paaiškinti visa tai, kas išdėstyta pirmiau, ir kaip galite naudoti tokius metodus, kad padidintumėte srautą savo svetainėje, apžvelkime daugybę komponentų, kurie yra puikus rinkodaros ir prekės ženklo kūrimo planas, siekiant sukurti svetainę ar tinklaraštį. Ne tik turinys bus sukurtas, bet ir kiek pastangų įdėsite į turinio reklamą.

Tinklaraščių pasaulyje tai galima padaryti įvairiais būdais.

Šiuo metu naudojame šiuos metodus, kad padidintume srautą, atgalines nuorodas ir mūsų svetainių rodymą:

  • Aukštos kokybės tinklaraščio turinys, atvejų tyrimai ir vadovėliai
  • Socialinė žiniasklaida, skirta bendrauti su naujomis auditorijomis ir bendrinti tinklaraščio turinį
  • Bendrinamo turinio, pavyzdžiui, infografijos, kūrimas
  • Svečių tinklaraščiai ir straipsnių pristatymai kitose svetainėse
  • Kuriami kitų geriausių tinklaraštininkų ir pramonės įtakingų ekspertų susitikimai
  • Gauti interviu kitose podcast’uose ir paleisti savo podcast’ą

Jei įgyvendinsite šiuos patarimus savo rinkodaros ir turinio kūrimo pastangose, turėtumėte matyti sėkmę.

Kas yra svarbu?

You can earn money from the personal blog by writing good content with SEO and after that, you have to try to increase traffic to your site means share your blog address link with Facebook, Instagram, Pinterest, and even link with your youtube channel so the audience may click and visit your site and able to increase traffic.

After that take approval from Google AdSense for monetizing your blog

After that join for affiliate marketing and promote the product from your blog and earn money online.

Ar tai tiesa?

Taip, galite pradėti uždirbti iš tinklaraščių.

Turite turėti daug kantrybės. Jei neturite kantrybės, negalite uždirbti pinigų iš tinklaraščių. Nes jei norite užsidirbti pinigų iš tinklaraščių, turite ilgai rašyti dienoraščius. Dažnai galite pastebėti, kad jūsų tinklaraščio srautas yra labai mažas. Tada jūs negalite nusivilti. Daugelis žmonių pradeda rašyti dienoraščius, kad užsidirbtų iš tinklaraščių, tačiau išeina po kelių mėnesių, nesulaukę pakankamai srauto.

Taip pat matyti, kad kai kurie tinklaraštininkai reguliariai neskelbia turinio. Kadangi jie neskelbia turinio reguliariai, paieškos sistemos neteikia pirmenybės savo tinklaraščiui paieškos rezultatuose. Dėl to jie negauna pakankamai srauto. Jie nusivylė ir atsisakė tinklaraščių.

Reguliariai skelbti unikalų, SEO pritaikytą ir įdomų turinį, reklamuoti tą turinį per socialines žiniasklaidos priemones, kantriai rašyti tinklaraštį siekiant ilgalaikių tikslų yra raktas į sėkmingą tinklaraščių kūrimą.

 

Leave a Comment