Tinklaraščių realybė ir pajamos iš to

0/5 No votes

Report this app

Description

PAJAMŲ ATASKAITA: KAIP PADARYTI PILNO LAIKO PAJAMŲ BLOGINIMĄ

Ar esate tinklaraštininkas, svajojantis dirbti iš namų? Galbūt jums atrodo, kad dienoraščio svajonė visą dieną yra mitas, arba manote, kad to neįmanoma pasiekti. Tai kažkada buvau aš. Jei jau kurį laiką sekate mane, galbūt jau girdėjote mano istoriją. Kad galėčiau jums šiek tiek suprasti, iš esmės esu mokyklos nebaigusioji, kuri prieš tinklaraščio rašymą laukė 8 metus. Jei esate padavėja, žinote, koks varginantis gali būti šis darbas. Kartais neįmanoma susitvarkyti. Padavėja man buvo aklavietės darbas, neturėdamas galimybės pakelti save į kitą lygį.

Prieš pradėdamas dienoraščių rašymą visą laiką buvau skolingas (bet ar ne visi? O gal tai tik aš!) Vos galėjau sau leisti sąskaitas ir man pasisekė, kad vieną kartą per dieną pavalgydavau pagal savo darbą. Galima sakyti, kad gyvenau iš pigaus greito maisto. Dabar aš jums to nesakau, kad priverstumėte „jaustis blogai“ ar pasakyti „vargas man“. Dalinuosi ja su jumis norėdamas pranešti, kad jūsų dabartinė padėtis neturi būti amžina. Nereikia tenkintis tuo, kad „vos pavyks“. Taip pat dalinuosi savo istorija, norėdama pranešti, kad GALITE būti sėkmingas be aukštojo mokslo laipsnio.

Dėl daugelio priežasčių labai skeptiškai pasidalinau savo pajamų ataskaita. Viena priežastis yra ta, kad mano gaunamos pajamos man yra labai asmeniškos ir apie tai paprastai nekalbu. BET daugeliui iš jūsų buvo įdomu jį perskaityti ir manau, kad tai padės įkvėpti tuos, kurie bando rašyti dienoraštį visą darbo dieną. Ypač žinant, kad nebūtinai turi būti 6 figūrų tinklaraštininkas, kad būtum sėkmingas.

Aišku, aš nesu 6 figūrų tinklaraštininkė. Aš nesiruošiu čia sėdėti ir sakyti, kaip per vienerius metus sukurti dienoraščius 6 figūroms. Dalis manęs visada skeptiškai vertina pajamų ataskaitas, nes tinklaraštininkai teigia, kad per vienerius ar dvejus metus pateikia 6 skaičius, neturėdami svarių įrodymų, patvirtinančių, ką jie sako. Kalbant apie pajamų ataskaitas, man sunku jomis patikėti.

Jei jau kurį laiką sekate mane, žinote, kad aš esu sąžiningas ir savo žodžius paremiu STATIS. Būtent tai ir ketinu daryti. Aš dar nerašau 6 figūrų dienoraščių, BET uždirbu daugiau nei bet koks darbas man sumokėjo praeityje. Praėjo laikai, kai gyveno nuo atlyginimo iki atlyginimo.

IR, SPĖK KAS? Jei aš galiu tai padaryti, TU GALI.

Aš tiesiog baigiu studijas koledže, bandydamas gyventi ne tokį tobulą gyvenimą, kuris man TOBULAS. Man nereikia 6 figūrų, kad jaustųsi sėkmingai. Taigi nesijausk nugalėtas, jei nepadarysi 6 figūrų savo pirmaisiais ar net antraisiais tinklaraščio metais. Tai LABAI sunkus tikslas, kurį reikia pasiekti. Su sunkiu darbu ir nuoseklia strategija

KĄ PADĖTI UŽMONĖJE, KURIANT UŽSAKYTI PINIGUS

1. GAUTOS PAJAMOS NĖRA PAGALVOS, KURIOS NAMAI

Kaip ir bet kuris darbas, reikia mokėti mokesčius. (žinau, žinau) Džiaugiuosi, kad tai žinojau iš anksto, nes jei to nepadariau, tikriausiai nebūčiau pasiruošęs. Visi pinigai, kuriuos uždirbate iš tinklaraščių, turi būti įrašyti ir apskaityti.

Aš naudoju „Paypal“ verslą daugumai mokėjimų surinkti. Jei naudojuosi reklamos įmone, tokia kaip „Mediavine“, metų pabaigoje ji man atsiųs formą, kurią galėsiu naudoti pildydamas mokesčius. Dauguma įmonių metų pabaigoje atsiųs jums formą.

Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į ketvirčio mokesčius. Taip sutaupysite nuo pavėluotų baudų ir pan. Tai didžiulė tema, kurios nesu profesionali. Siūlau, paduodant dokumentą, pasikalbėti su mokesčių specialistu, kad įsitikintumėte, jog viską darote teisingai.

Taip pat norėčiau sutaupyti 20–25% kiekvieno gauto mokėjimo, kad įsitikinčiau, jog turiu pakankamai mokesčių. Kartais aš sutaupysiu, o tai puiku, nes tarsi gaunu mokesčių deklaraciją! WOHOO!

2. NENURODYK SAVO KIEKIO DARBO KITŲ

Tai yra tai, ką aš stengiuosi padaryti kuo geriau. Taip lengva pajusti pavydą, kai pamatai kitą tinklaraštininkę, pasakojančią apie savo pajamas ir kiek jie uždirba. „O, mes pradėjome rašyti tinklaraštį tuo pačiu metu, o jūs jau kuriate 6 figūras ?! Tikrai? ”

Sąžiningai, neapkęskite ir neleiskite, kad kitų tinklaraštininkų sėkmė jus apkartintų. Verčiau žiūrėkite į savo prizą ir toliau siekite savo tikslų! Tegul kitų sėkmė jus įkvepia ir dar labiau stumia. Nes jei jie gali tai padaryti, tai ir tu gali!

IR KAIP PASAKAU, jums nereikia padaryti 6 figūrų, kad pasisektų. Po velnių, jei su savo tinklaraščiu mokate nors vieną sąskaitą, tai yra nuostabu! Kiek žmonių pažįstate asmeniškai, galinčių pasakyti tą patį ?! Toliau žudyk!

3. SUNKU DARBUOTI, KAD PERDIRBTŲ PINIGUS

Aš nesiruošiu apsivilkti cukraus. Tu žinai, kaip aš esu. Galimybė uždirbti visą darbo dieną iš savo tinklaraščio yra labai daug darbo. Aš juokiuosi, kai žmonės bando man pasakyti kitaip.

Žinoma, kiekvieno žmogaus kelionė yra skirtinga, tačiau nėra galimybės (aš asmeniškai) užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio, nepraleisdamas valandų valandų kasdien dirbdamas. Ypač pradžioje! Jūs negalite tiesiog paskelbti tinklaraščio įrašų ir tikėtis geriausio. Yra rinkodaros strategijų ir dar daugiau, ką turite įgyvendinti, kad dienoraščiai dirbtų visą darbo dieną. Taigi paklauskite savęs, ar galite rasti laiko atsidėti dienoraščiams visą darbo dieną?

4. TAI NETURI BŪTI TURTINAS

Jei per naktį ieškosite sėkmės, jos čia nerasite. Taip, galite pamatyti tokius pavadinimus kaip „Štai kaip aš sukūriau 6 figūras dienoraščiuose per 6 mėnesius“, kurie man rėkia ALERT ALERT. Netikiu tuo, jei nėra tvirtų įrodymų, patvirtinančių šį sakinį.

Daugelis tinklaraštininkų perdės parduodami produktą arba padidindami savo nuomonę. (Suprantu) iš jo galite pasiimti ką tik norite. Asmeniškai aš tikiu jumis tik tuo atveju, jei turite įrodymų.

Negalite eiti į tinklaraštį, norėdami iš karto padaryti 6 figūras, nes tai beveik neįmanoma. Aš rašau tinklaraštį beveik 3 metus ir manau, kad turiu gana įtraukiančią auditoriją, o aš nedariau 6 figūrų. Turiu tikslų pasiekti tą tašką, bet dar ne.

Tačiau kiekvieno žmogaus kelionė yra skirtinga. Tiesiog būkite atsargūs, ką tikite, tai viskas, ką aš apie tai pasakysiu.

TIKRAI, DABAR DABAR GAVAME VISKĄ TĄ NUO KELIO. Pasinerkime į mano tinklaraščio pajamas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *